FoRsAkEn AnGeLs

FoRsAkEn AnGeLs

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2007-11-10 22:48:43

anulek

Pisarz

Skąd: kołobrzeg
Zarejestrowany: 2007-08-30
Punktów :   

Petycja

Piszę tego posta tutaj bo nie wiedziałam gdzie go umieścić. Przepraszam tych, których może to urazić ale musiałam coś zrobić. Artykuł jaki przeczytałam na onecie tak mną wstrząsnął , że nie mogłam pozostawić tego bez echa. Zresztą sami zobaczcie :

http://wiadomosci.onet.pl/64479,21,0,pokaz.html

Wiedziałam , że człowiek to głupie bydlę ale nie sądziłam , że do takiego stopnia aby uśmiercić drugą istotę i nazwać to sztuką. Choć w tej sytuacji nazwanie człowieka “bydlęciem” jest uwłaczające dla bydląt. Zabrakło mi po prostu słów jak to zobaczyłam i  raczej nie będę tu wypisywać epitetów jakie kierowałam pod adresem tego pseudo – artysty. Jak można zagłodzić psa na śmierć i umierającego przywiązać na wystawie jako eksponat ?!?!?! Na dodatek jeszcze inni kretyni go za to nagrodzili.
Gdyby ktoś z Was miał ochotę zaprotestować przeciwko traktowaniu w taki sposób drugiej istoty to można podpisać się pod petycją, która znajduje się na stronie petitiononline.com po prawej stronie jest napisane “ Boicot a la presencia de Guillermo Habacuc Vargas en la Bienal Centroamericana Honduras 2008” należy tam kliknąć i wypełnić formularz. Ja już to zrobiłam.

http://www.petitiononline.com/

http://www.petitiononline.com/13031953/petition.html


"Kochaj tak, jakby Cię nigdy nikt nie zranił
A tańcz tak, jakby nikt nie patrzył
Śmiej się tak, jak tylko dzieci się śmieją
Żyj tak, jakby tu było niebo"

Offline

 

#2 2007-11-11 09:57:15

Radhanil

PROPISARZ

4192843
Zarejestrowany: 2007-06-13
Punktów :   

Re: Petycja

jasne , extra exponat , kuzwa nie moge wydusic z siebie normalnego slowa
podpisalem

Offline

 

#3 2007-11-11 12:33:55

AcidBunny

Pisarz akrobata

Zarejestrowany: 2007-08-23
Punktów :   

Re: Petycja

Nie mam słów. Z miłą chęcią przeznaczę dzień lub nawet tydzień na wypełnienie miliona petycji.


You complete my fate / The heavens stroll inside of me / You repeat my fate / Revealing who we are / You refill my place

http://www.ferryhalim.com/orisinal/g3/bells.htm

Offline

 

#4 2007-11-11 15:43:13

Radhanil

PROPISARZ

4192843
Zarejestrowany: 2007-06-13
Punktów :   

Re: Petycja

sztuka umarla juz pod koniec baroku jeslinie na poczatku. to co jest teraz to dazenie do slawy i nabicia sobie sakiewki. Im wieksze show wiekszy skandal tym lepiej. Naprawde sie dziwie ze zaden z tych zjebow-koneserow sztuki nie zareagowal, kuzwa ja bym nie wytrzymal i nie darowal sobie gdybym czego nie zrobil dla tego psiaka ( jestem czlowiekiem i nienawidze ludzi, ich krzywda jest mi calkowicie obojetna ale nie moge patrzec jezeli cos zlego dzieje sie zwierzeciu). zreszta o czym mowa do tego nie powinno dojsc , co bedzie nastepne nagrywanie calego etapu zabijania i patroszenia koni czy krow ?!, (nie to juz bylo) kolejny cholokaust  w  ramach happeningu ?!.
ten pojeb powinien zostac teraz postawiony przed sadem za znecanie sie zabicie zwierzecia przeciez to jest karalne !!!!

Offline

 

#5 2007-11-11 21:30:43

Bl4ckbird

PROPISARZ

3982826
Skąd: Blackpool
Zarejestrowany: 2007-06-14
Punktów :   

Re: Petycja

Podpisalem. Sluchajcie nie chce nic mowic ale oooo wieeele gorsze rzeczy dzieja sie na swiecie po necie chodza takie petycje ze gdy ogladalem filmiki to... paw obowiazkowy! A co do tego kutasa to lepiej zebym go w zyciu nie spotka na jego wystawie bo huja s-pk-euje i kutasowi nawet bsoe nie pomoze ni caly k...a SF...
Sorki ale czlowiek sie musi wyladowac... ;-(


Because we can't call people without wings ANGELS, we call them FRIENDS

Offline

 

#6 2007-11-12 17:04:01

Bl4ckbird

PROPISARZ

3982826
Skąd: Blackpool
Zarejestrowany: 2007-06-14
Punktów :   

Re: Petycja

Tomku to byla ironia...take it easy


Because we can't call people without wings ANGELS, we call them FRIENDS

Offline

 

#7 2007-11-13 10:05:22

Bl4ckbird

PROPISARZ

3982826
Skąd: Blackpool
Zarejestrowany: 2007-06-14
Punktów :   

Re: Petycja

Masz racje to byl sarkazm ;D pomylilem pojecia...to z wrazenia.. na pvp nie raz puszczalem z wrazenia body to mind zamiast hurricane taka moja dola...


Because we can't call people without wings ANGELS, we call them FRIENDS

Offline

 

#8 2007-11-13 21:44:15

Radhanil

PROPISARZ

4192843
Zarejestrowany: 2007-06-13
Punktów :   

Re: Petycja

Czym w jednym z postów widzialem słowo zaczynajace sie na ART ?! GRRRRRRR...


zastanawiam sie czy ludziom przypadkiem nie brakuje czegos. Czy czasem nie tesknia za zabijaniem, kolejna wojna w ktorej mogli by bezprawnie pomordowac sobie. Jakis czas temu grupka turystow zamordowala niedzwiadka w tatrach bo podobno ich zaatakowal i nie wiadomo czy wogole zostana wysuniete przeciw nim jakiekolwiek zarzuty. Biegli zastanawiaja sie czy ta zbrodnia ktora napewno jest, bedzie miala jakis wiekszy wplyw na srodowisko w tatrach, zamiast nad tym jak ich ukarac zeby to sie nie powtorzylo. . Bzdura po pierwsze nigdy w zyciu zdrowe zwierze nie zaatakuje czlowieka tym bardziej mlode grupe ludzi, jezeli nie poczuje zagrozenia. Jezeli wogole podejdzie do czlowieka. Sprawa pewnie ucichnie i tym mordercom ujdzie na sucho. Gdyby sytuacja byla odwrotna i niedzwiedz ich zabil wtedy by pewnie rozpoczelo sie wybijanie tych zwierzat . Teraz ten idiota, ktory zaglodzil sobie pieska i dostanie jeszcze nagrode zamiast kare. Ludziom wydaje sie ze sa najibardziej rozwinietymi istotami tylko dlatego ze nosza ubrania i wiedza jak dziala mikrofalowka?! Kazdego dnia patrzac na to co sie dzieje coraz bardziej wstydze sie bycia czlowiekiem i coraz bardziej nienawidze ludzi. Nazywajac kogos zwierzeciem chcemy go obrazic ale tak naprawde trzeba by sie zastanowic czy to czasem te istoty nie sa bardziej rozwiniete od nas. Zyja od samego poczatku w charmoni, zabijaja by zyc, dla pokarmu nie dla przyjemnosci. Gina najslabsze i chore osobniki - naturalna selekcja.Nie prowadza wojen o rope czy wiare., Zamieszkuja ta planete od milionow lat, byly na dlugo przed pojawieniem sie nas i pewnie my wyginiemy a one nadal beda stapac po tym swiecie. Pojawilismy sie my i co ? w przeciagu kilku tysiecy lat co zrobilismy? nasz gatunek powoli umiera. Choroby, wojny, glod, nie mowiac o zniszczeniu swojego otoczenia, srodowiska. Pedzimy do samozaglady .  Powinnismy zaczac  obserwowac zwierzeta i sie od nich uczyc ! a nie mordowac ich w imie "SZTUKI".

Przepraszam ale musialem sie wygadac ( wypisac )

Ostatnio edytowany przez Radhanil (2007-11-13 21:44:55)

Offline

 

#9 2007-11-14 04:04:46

Radhanil

PROPISARZ

4192843
Zarejestrowany: 2007-06-13
Punktów :   

Re: Petycja

Po pierwsze nie podoba mi sie twoje slownictwo zapanuj nad tym albo poprostu sie nie odzywaj,
Po drugie Zwierzeta tez sa z ciala, krwi i kosci, jak nie wierzysz sprawdz w googlach, bo twoje pokolenie juz chyba ksiazek nie czyta,
Po trzecie nie chodze do kosciola i nie zamierzam tego robic, a jezeli uwazasz mnie za jakiegos fanatyka to mam to gleboko w dupie,
I wole wydac kase na karme dla psa  niz nakarmic jebanego dzieciaka, ktory podrosnie i wbije innemy dzieciakowi kose w rzebra za to ze tamten mu fajki nie dal.
Przestan pierdolic farmazony bo ledwie od ziemi odrosles a juz myslisz ze wszystkie rozumy zjadles. Zawsze trzymalem strone zwierzat  i zawsze to bede robil poniewaz sa ludzie z takim rozumowaniem jak Ty.

Co do tego jak sprzedac "sztuke" nie musisz bynajmniej mnie tlumaczyc filozofie bo siedze w tym gownie od 11 lat i wiem jak to dziala.

Jeszcze jedno zmien avatara bo wielu osobom sie on nie podoba !

Offline

 

#10 2007-11-14 08:15:45

AcidBunny

Pisarz akrobata

Zarejestrowany: 2007-08-23
Punktów :   

Re: Petycja

Nie jestem klanowiczem, wiem, "zamknij pysk Acid!!" - ale jeszcze nie mogę wstąpić do innego klanu wiec w pewien sposób jestem z wami związana.

VaN - nie wiem cyz masz 14 lat, czy 40 - z glosu wynika ze 60, ale jak czytam co piszesz, to widzę ze masz pewne braki w edukacji, choć skrzętnie starasz sie to ukryć  swoimi rozwlekłymi gadkami najeżonymi brzydkimi słowami.

Jezeli nie potrafisz odroznic psa rozjechanego na ulicy, bo ktoś go potracil zeby nie wywolac wypadku  a psa z premedytacją nie karmionego i nie pojonego, by go zagłodzić na śmierć i zbić na tym kase, to coś jest z tobą grubo nie tak.

Nie porównuj głodujących dzieci, ktore są zaniedbywane przez rodziców i głodujących psów wałęsających się na ulicy. Tych biednych dzieci nie wolno porównywać z niczym. Jak najbardziej ubolewam nad ich losem i nie ma mowy tutaj o wywyższaniu zwierząt nad ludzi.

To co zrobil ten pseudo***ysta (wiem, radhanilu, nie lubisz tego slowa na "a") jest niewytłumaczalne - zabił (nie wazne czy to był pies, czy koń czy k...a smok)  z premedytacją, specjalnie, i nikt mu nawet nie powiedział "no, no!!"
Zeby nie miał kasy na nakarmienie psa, i wolal wydać nedzne grosze na dzieci, czy nawet na siebie, to OK. Ale on pewnie sra kasą, i będzie srał jeszcze większą, mam nadzieje że się w końcu przesra.

Aha, jeszcze jedna sprawa, co do głodujących ludzi - często podchodzą do mnie chlopcy, 16 - 20kilka lat, i proszą o kasę lub o coś do jedzenia. I wiecie co? Smieję im się w twarz !!!!!!  Z jakiej racji mam oddawać swoje ciężko zarobione pieniądze innemu, zdrowemu, zdolnemu w 100% do pracy leniowi śmierdzącemu, który narzeka że nie ma pracy, a nawet nie zapisze się w UP, w strachu że jeszcze jakąś dostanie. Wolne żarty.  To tyle jeżeli chodzi o moje podejście do do ludzi i zwierząt (czy może ludzi-zwierząt).

A co do avatara, VaN - wydaje mi się, że bardzo cię odzwierciedla, haha!

p.s. A jeżeli nie odróżniasz petycji o zabicie kogoś, a petycji - cytuję "mającej na celu odebranie Vargasowi wyjazdu na Biennale
" to powinieneś poćwiczyć się trochę w czytaniu ze zrozumieniem.

Ostatnio edytowany przez AcidBunny (2007-11-14 08:21:47)


You complete my fate / The heavens stroll inside of me / You repeat my fate / Revealing who we are / You refill my place

http://www.ferryhalim.com/orisinal/g3/bells.htm

Offline

 

#11 2007-11-14 10:15:24

Radhanil

PROPISARZ

4192843
Zarejestrowany: 2007-06-13
Punktów :   

Re: Petycja

Tu cie rozczaruje nie zaplulem monitora bo nie jest latwo mnie  wyprowadzic z rownowagi , za ktotko jestes w tym klanie by znac ludzi, tym bardziej by sie do nich odnosic w taki sposob. Zachowujesz sie jak stary klanowicz, ktory ma ma tu cos do powiedzenia ( nie pisze tylko odnosnie tego posta ale i innych ). Udowadniasz swoj brak wiedzy o nas  nazywajac mnie artysta, to ze ktos sie w tym kregu obraca nie znaczy ze jest jednym z nich. Nie masz pojecia dlaczego w tym siedze, czym sie zajmuje. Ale skad masz wiedziec kim jestesmy skoro jestes tu od niedawna.  Widze ze z braku argumentow czepiasz sie byle czego, robie bledy ort , co z tego jak i tak wiadomo o co chodzi.
Co do moich dzieci to niech Cie o nie glowa nie boli po to maja swoich rodzicow by o nie zadbali, a od pewnego momentu moga to robic rownie dobrze same tylko musza  tego chciec.  No ale coz  sie dziwic jezeli twoja mocherowa babcia wpoila ci swoje poglady. Napisal bym co nieco na temat czy pies ma dusze czy nie ale to i tak nie ma sensu bo nie zrozumiesz.
Gadasz to wszystko pewnie dlatego, ze nigdy psa nie miales. Pozyj z taka istota pod jednym dachem przez iles lat a moze wtedy zrozumiesz.

A mojej babci mimo ze tez nosi beret podoba sie ten avatar i to co sie z nim wiaze. Zreszta nie  tylko jej ale i duzej ilosci ludzi w mojej wiosce, a jakiej to sobie sprawdz.

Ostatnio edytowany przez Radhanil (2007-11-14 10:20:20)

Offline

 

#12 2007-11-14 14:46:37

krakers11

Użytkownik

387364
Zarejestrowany: 2007-08-28
Punktów :   

Re: Petycja

Wiec i ja cos powiem Tomek mnie to nie smieszy i nie bedzie smieszyc troche juz w zyciu widzialem zabitych zwierzat i sam tez zabijalem bo mialem taka prace  i wiesz nigdy mi nie bylo do smiechu z tego powodu a tym bardziej z ludzi ktorzy sie nad nimi litowali bo szanuje czyjes zdanie,to po pierwsze.
Po drugie nikt nigdy nie robil z takich rzeczy sztuki czy grom wiadomo jak to nazwac i to kazdego boli ze usmierca psa aby pokazac sie w swiecie    (chyba ze ktos ma ochote zapraszam z aparatem do rzezni)
Po trzecie co do tego ze cierpia ludzie i dzieci to jest tylko zasluga ludzi my sami sobie to robimy,dzieci gloduja na calym swiecie  czy ja to wina moja a moze rodzicow ze robia te dziecko nie przewidzieli konsekwencji to nie jest zabawka ktora mozna schowac w koncie bo mi sie znudzila a moze rzadow.Nie trzeba takich sytuacj szukac gdzies daleko wystarczy jak spojrzymy na nasze podworko.Chcesz wiecej uslyszec co sie dzieje z dziecmi na swiecie zajrzyj do Tajlandii, Chin czy nawet tutaj niedaleko do Rosji.
Po czwarte wymieniles trzy grupy ludzi SPOKO Nie wydaje Ci sie tylko ze TY tez dales sie wciagnac w osiagniecie tego celu temu powiedzmy NIBY art.....  nie podpisales petycji ale podjales dyskusje na temat tego co on zrobil i co ludzie o tym mysla wiec chyba tak bardzo nie olewasz tego.
I konczac juz cos odemnie latwo sie ubliza , obraza i  wyzywa ludzi kazdy z nas to potrafi jeden lepiej drugi gozej jednym przychodzi to z latwoscia innym nie ale jaki w tym sens pewnego dnia ubudzic sie sam bez nikogo bo wszystkich zranilem nawet i najblizsi pewnych rzeczy nie sa w stanie wybaczyc a co mowiac a znajomych i kumplach chyba ze naprawde komus na tym nie zalezy wiec ok jego wybor.

Pozdrawiam Krakers

Offline

 

#13 2007-11-14 15:00:53

Bl4ckbird

PROPISARZ

3982826
Skąd: Blackpool
Zarejestrowany: 2007-06-14
Punktów :   

Re: Petycja

[Zamieszkuja ta planete od milionow lat, byly na dlugo przed pojawieniem sie nas i pewnie my wyginiemy a one nadal beda stapac po tym swiecie. quote]
Marcinie musze Cie dobić...jak tak dalej pojdzie i sprawdzi sie to o czym piszesz to nie będą miały po czym stąpać...a wierz mi człowiek zrobi wsztsko żeby nie zginąć ostatni...:-(


Because we can't call people without wings ANGELS, we call them FRIENDS

Offline

 

#14 2007-11-14 15:18:59

anulek

Pisarz

Skąd: kołobrzeg
Zarejestrowany: 2007-08-30
Punktów :   

Re: Petycja

Widzę , że trochę za daleko brnie ta dyskusja i czuję się temu winna. Chciałam żeby jak największa liczba osób podpisała się pod petycją bojkotującą uznanie osiągnięć tego debila. A tu po prostu zrodziła się dyskusja poglądowa i to na dodatek momentami obraźliwa.Proszę szanujmy poglądy innych nawet jeśli są diametralnie różne od naszych, przecież to dzieki różnorodnościom świat jest taki ciekawy.


"Kochaj tak, jakby Cię nigdy nikt nie zranił
A tańcz tak, jakby nikt nie patrzył
Śmiej się tak, jak tylko dzieci się śmieją
Żyj tak, jakby tu było niebo"

Offline

 

#15 2007-11-14 15:45:42

Bl4ckbird

PROPISARZ

3982826
Skąd: Blackpool
Zarejestrowany: 2007-06-14
Punktów :   

Re: Petycja

Nie wiem czemu ale nie moge edytować już własnych postów a z racji że w powyższym popełniłem pare błędów chciałbym je naprawić. Pisze go więc jeszcze raz..
Marcin napisał "Zamieszkuja ta planete od milionow lat, byly na dlugo przed pojawieniem sie nas i pewnie my wyginiemy a one nadal beda stapac po tym swiecie"
Marcinie musze Cie dobić...jak tak dalej pojdzie i sprawdzi sie to o czym piszesz to nie będą miały po czym stąpać...a wierz mi człowiek zrobi wsztsko żeby (i tu był błąd)  ZGINĄĆ OSTATNI!!...:-(

Natomiast co do reszty dyskusji to N/C boshe Ania ma racje...wyluzujcie troche jeżeli macie ochote powiedzieć komuś co o nim myślisz masz jego numer gg wyżyj sie a nie piszesz to na forum gdzie ludzie nie dość że bardzo sie lubią to jeszcze z przyjemnościa siebie czytali...obawiam się że przyjemność sie skończyła...pmietajcie że fakając na jednych czy drugich...obrażasz reszte bo to że "TY" odbierasz kogos w ten sposob nie oznacza po pierwsze...ze to prawda...bo mozesz jej nie znac...po drugie nie oznacza ze inni odbieraja tą osobe podobnie...Wiecie  za co cenie ludzi...za wyczucie...za inteligencje...za to że wiedzą kiedy należy coś powiedzieć, dodać, ćoś skomentować...a kiedy poprostu zamilknąć bo dalsze kłótnie nie mają sensu... jedyne czego żałuje w tym wątku to fakt że przerodził sie w chorą walkę miedzy klanowiczami...bo trzeba zdać sobie sprawe że nie zawsze ludzie chcą znać twoje zdanie ...bo wybaczcie nie wiem jak gdzie indziej...ale na to tu, trzeba sobie zasłużyć...a nie okazując szacunku drugiemu klanowiczowi...nie zaslugujesz na szacunek reszty, a to według mnie podstawa... :-(


Because we can't call people without wings ANGELS, we call them FRIENDS

Offline

 
Tutaj możesz wpisać treść, która ma się ukazać w stopce forum.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl