#16 2007-11-14 18:28:23

khazan

Administrator

6217191
Zarejestrowany: 2007-06-12
Punktów :   

Re: Petycja

Tomku mozesz juz edytowac posty.Dzis  co nie którzy dostali wiadomosci .Prosze je odebrac i od  czasu  do czasu przegladac skrzynke z prywatnymi wiadomosciami. Dziekuje

Offline

 

#17 2007-11-14 23:21:30

Radhanil

PROPISARZ

4192843
Zarejestrowany: 2007-06-13
Punktów :   

Re: Petycja

jaki link o co Ci znowu chodzi??
Każdy wierzy w co chce i jak chce to nie jest temat do dyskusji, wolny wybor. pisałem tylko, ze nie laze do kosciola ,a jezeli byc w kosciele = sie wierzyc to sie bardzo mylisz. koniec .

Dusza w ciele psa, jezeli wierze w to ,to nie tylko ja mam kiepsko z glowa ale i tysiace innych ludzi, poczytaj troche o religiach na swiecie, w niektorych nawet trzci sie zwierzeta. Tak sa inne niz chrzescijanizm !. Ziemia nie jest plaska, swiat nie konczy sie na polsce.

Owszem przesadzilem z tym tekstem o dzieciach. Coz ze mnie za potwor nie nakarmie dziecka  tylko zwierze. Az tak zle ze mna nie jest ale sa sytuacje i osoby  kiedy naprawde  tak robilem. Kiedys podeszlo do mnie dziecko proszac o kase na jakies jedzenie. Wyjolem swierza bulke z plecaka i mu dalem. Wiesz co bylo dalej? takich bluzg z ust dziecka nie slyszalem nigdy wczesniej po czym wywalilo ta bulke na moich oczach do kosza. Wtedy powiedzialem dosc. Nikt wiecej kto podszedl i podejdzie do mnie z taka prosba nic nie dostal i nie dostanie ( nawet jezeli bedzie prosil tylko o jedzenie ), oddawalem to jedzenie ktore mogli oni dostac swojemu psu. Mozesz mnie nazywac za to jak chcesz mam to w nosie tak naprawde.

Odwrocilem sie od ludzi bo dostalem od nich pozadnie po tylku za nie swoje grzechy i do dzisiaj mi sie to odbija. Kazdy doswiadczyl pewnie czegos takiego ze strony innych ( nie mowie o tym dziecku) ale nie kazdy potrafi za to znienawidzic ludzi inni maja zdolnosc do wybaczania. Ja narazie tego nie potrafie. I tu siedzi powod mojej obrony zwierzat, brak im ludzkich cech. Pisz co tam chcesz, wyzywaj mnie od jakich chcesz nie dbam o to jestes TYLKO czlowiekiem., ale zawsze lepszym od nich bo podobno masz dusze.

Masz Tomku racje  ale raczej natura tak szybko sie nie podda. Jedna juz katastrofe wytrzymala to czemu ludzie mieli by dac jej rade. Moze ,na jakis czas ,ale nie na zawsze. Mam taka nadzieje ;P

Ostatnio edytowany przez Radhanil (2007-11-14 23:56:10)

Offline

 

#18 2007-11-15 10:25:41

ghani

Pisarz akrobata

Skąd: Lubin
Zarejestrowany: 2007-06-13
Punktów :   

Re: Petycja

van dupa wołowa z ciebie >:}. możesz sobie uważać co chcesz, ale nie musisz nas przy tym obrażać. okazanie odrobiny serca i słabości jeszcze nikogo nie zabiło , nie rozumiem dlaczego cię to tak bulwersuje.

ja ze swojej strony podpiszę tą petycję, chociaż doskonale zdaję sobie sprawę że to nic nie zmieni, bo sprawa przycichnie i ludzie będą ją ignorować jak efekt cieplarniany czy głód w afryce. tak jest zawsze było i będzie. owszem to ludzki odruch reagować obojętnością, bo jak jesteśmy obojętni to nic nas nie zrani ani nie zaburzy naszego komfortu. ale też ludzkim jest odczuć cokolwiek jak się widzi takie przedstawienie potworności człowieka. i zgadzam się z marcinem, prędzej nakarmiła bym psa, albo nawet zciągnęła z kogoś pszczołę żeby jej tylko nie zabił, niż nakarmiła dzieciaka. i tak wywyższam zwierzęta nad ludzi, one na to zasługują a my nie. takie już moje pojmowanie. ludzie, mimo że obdarzeni rozumem i wyobraźnią (a przynajmniej sami tak twierdzą) potrafią wyrządzić większą krzywdę, bo zwierze często nie ma jak się jak obronić. a nasz głupi gatunek co robi? morduje istotę która nie potrafi krzyczeć i prosić o litość i jeszcze jest z tego dumny, obnosząc się ze swoją wielkością. wyobrażacie sobie co ten psiak musiał czuć? zapewne merdał ogonem do każdego z odwiedzających tą wystawę, mając nadzieje że się ktoś zlituje. póki oczywiście starczyło mu sił aby robić cokolwiek. do tego jeszcze fakt jaki nie został pokazany na tym zdjęciu, nie wiem czy widzieliście inne zdjęcia. ten pseudo-artysta był na tyle 'awangardowy' by nad samą głowa swojej ofiary nakleić ogromny napis zrobiony z... psich chrupek! to nie było tylko morderstwo ciała tego psiaka, ale i jego ducha. on co dziennie czuł nad głową ratunek. wiecie co mi przychodzi na myśl? pierwsza część 'piły'. ten mały futrzak pewnie odgryzłby sobie nogę, czy poddusił się żeby tylko dostać się do jedzenia, ale wokół kręciło się tyle ludzi na pewno któryś się zainteresuje. a oni tak interesowali się, ale tak zwana 'sztuką'. powinni się raczej zainteresować makabrycznością całej sytuacji. jak w ogóle można nazwać żywą istotę eksponatem?

takie jest moje zdanie.

Ostatnio edytowany przez ghani (2007-11-15 10:41:28)


... wait... there's no such thing as unicorns?"

Offline

 

#19 2007-11-15 14:25:16

Bl4ckbird

PROPISARZ

3982826
Skąd: Blackpool
Zarejestrowany: 2007-06-14
Punktów :   

Re: Petycja

Dora...smutno...teskno...fajnie jakbys czasem odwiedzila FA na online...:-( Takie jest MOJE zdanie...


Because we can't call people without wings ANGELS, we call them FRIENDS

Offline

 

#20 2007-11-15 20:33:00

Radhanil

PROPISARZ

4192843
Zarejestrowany: 2007-06-13
Punktów :   

Re: Petycja

Dora nie ma sensu tego wszystkiego pisac  czlowiekowi o zamknietym umysle bo nie wazne jakich argumentow uzyjesz nie przekonasz go. Mimo wszystko pelen ciekawosci zapytam :

Nasz rozbawiony do lez towarzyszu Vanie, Twierdzisz, ze pies jest zyjaca pusta puszka, ze czlowiek posiada dusze wiec powiedz mi skad to wiesz? jak stwierdzasz, ze cos ma dusze , a cos innego nie?
Skad Ci wiadomo, ze akurat czlowiek ja ma, ze wogole to istnieje. Sprobuj mnie w takim razie oswiecic, ze ja nie mam racji. Jesli nie chcesz nikogo naklaniac do zmiany pogladow chociaz wysun jakis argument bo na tym polega chyba dyskusja. Spokojnie nie jestem twojego pokroju i nie wysmiewam innych przekonan.
Opierasz sie na tym co przeczytales (watpie)  badz uslyszales z jednej z najwiekszych MITOLOGII tego swiata, twoj tok myslenia kreci sie wokol jednego, czlowiek jest PRO, jest panem tej planety bo zostal stworzony przez itd nie skoncze bo wszyscy wiedza o kim mowa. Nie jest tak? Chetnie poczytam.

Piszac o religiach mialem na mysli konkretne ( czego jak widze nie zauwazyles Przepraszam nastepnym razem bede pisal czytelniej). Nie padlo ani razu slowo Sekta tylko RELIGIE. Fakt sa podobne do siebie ale  tutaj chrzescijanstwo sie odruznia ( chodz nie do konca ). W tej kwestii (duszy )jest akurat twardo powiedziane co i jak. Jak sie domyslisz o co chodzi to daj znac.
Naprawde polecam czasem poczytac cos wiecej niz swierszczyki i pisemka o samochodach.

Offline

 

#21 2007-11-15 22:27:21

Radhanil

PROPISARZ

4192843
Zarejestrowany: 2007-06-13
Punktów :   

Re: Petycja

Wrozbami takze sie zajmujesz?! To podaj nr totolotka na nastepne losowanie.

Teraz ja sie usmialem jak latwo poddajesz sie kolejnej prowokacji. Jeszcza raz pokazales, ze wypowiedz bez przeklinania to za duzy wysilek dla ciebie.

Xav artykul niezly spoko skoro moze facet z facetem to czemu nie z pse. Ciekawe jak im uplynela noc poslubna.

"Świerszczyk" - czasopismo dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym.

Offline

 

#22 2007-11-16 00:18:31

AcidBunny

Pisarz akrobata

Zarejestrowany: 2007-08-23
Punktów :   

Re: Petycja

Jezeli macie kogoś, komu trzeba pomóc - pomóżcie. Czy to jest człowiek, czy zwierzę. Zamiast marnować czas na wymianę poglądów ktora do niczego nie prowadzi, bo żaden z was nie przekona drugiego.
Mój pies jest bardzo chory, leży właśnie na moich stopach i trzęsie się z bólu. Staram sie mu pomóc jak mogę, i niech mi ktoś powie - przywiąż go do ściany na kilka dni bez wody i jedzenia, będzie ubaw - nie ma dla mnie duszy, jest dla mnie w hierarchii niżej od zwierzęcia.


You complete my fate / The heavens stroll inside of me / You repeat my fate / Revealing who we are / You refill my place

http://www.ferryhalim.com/orisinal/g3/bells.htm

Offline

 

#23 2007-11-16 06:44:28

Bl4ckbird

PROPISARZ

3982826
Skąd: Blackpool
Zarejestrowany: 2007-06-14
Punktów :   

Re: Petycja

Byłem pijany wiec nie ważne co tu napisalem

Ostatnio edytowany przez Falloutboy (2007-11-16 17:00:30)


Because we can't call people without wings ANGELS, we call them FRIENDS

Offline

 

#24 2007-11-16 17:31:42

Radhanil

PROPISARZ

4192843
Zarejestrowany: 2007-06-13
Punktów :   

Re: Petycja

Falloutboy napisał:

Byłem pijany wiec nie ważne co tu napisalem

  placze nie dlatego ze niewiem co , bo wiem ,ale dlatego ze to nie ja napisalem

Ostatnio edytowany przez Radhanil (2007-11-16 17:33:28)

Offline

 
Tutaj możesz wpisać treść, która ma się ukazać w stopce forum.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plinternet mierzyn Zdrowa żywność Kraków Garnitury Ślubne