FoRsAkEn AnGeLs

FoRsAkEn AnGeLs

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2007-11-19 02:45:05

Deithwen

Pisarz akrobata

Skąd: Lubin
Zarejestrowany: 2007-06-12
Punktów :   

WSPOMNIENIA

Jak to czytam to się zastanawiam czy ja nie jestem no to za stary. Bardzo się cieszę, że udało się zebrać w tym klanie tylu naprawdę fajnych i wyjątkowych ludzi.
Jak pamiętam początek tego wszystkiego to naprawdę chce mi się śmiać. Początki grania w L2. Zabawa z Dorką (Ghani) i Rafciem (Gilgamesh) i z moim braciszkiem (Fallem). To był sam początek FA, wówczas ChildrenOfNight - bo graliśmy tylko w nocy.
Później doszli do nas Monia (Ajrin), Polus i Anka (Rodzeństwo i ex dziewczyna sami wiecie kogo ) Szkoda, że nie mogliście ich poznać, byli świetni - można powiedzieć ze Polus jest tak samo walnięty jak ja
Następnie Gosia (LikeanAngel) i Sławus - mówię wam, aż chciało się grać. Wtedy odkryłem, że mam nieznaną mi dotąd siostrę. Było zajebiście - każdy dzień, każda godzina w zatraceniu - L2 było 24 na dobę. Później nasi kuzyni (Michał (Toughie) i Wojtek (Azael)) i znajomi ile tylko się udało zebrać.
Nie wspomnę o Sylwestrze 2007: Obcy ludzie stali się wówczas naszą rodziną - dzięki łobuzy, że byliście z nami
Dalej- dzięki Bule - dołączyły do nas bardzo fajne osoby - za co bardzo mu dziękuję. Mam tu namyśli Marcina (Radhanila), Mariusz (Klawy), Monia czyli PL i niezapomniany omnibus L2 - Robert (zadużo by wymieniać )
Następnie przeżyliśmy apogeum - połączenie dwóch klanów Forseken i Eye of Tiger - jak dobrze pamiętam Ale wtedy jeszcze Karola nie lubiłem Doszło do nas bardzo dużo fajnych osób: Karol (Łoś, Laruzo, Lorenzo, Koralgol, Laru, itp.), Khazan (Krzyś, czyt. Pączek), Aga z Tomkiem (Nefryt i Kostuch),Tomek i Ola (Skierek i Olisia) i wiele wyjątkowych osób których z nami już nie ma    Mówię wam, że od razu polubiłem tego małego grubaska w okularach, który odezwał się wówczas na TS-e, dzięki KOLEŚ, że jesteś z nami, bo wiem, że wiele poświeciłeś.
Następnie doszli do nas Łobuzy: Gabriel (Gabciu), Ania (KwasowyKróliczek), Krzyś (Pagan), Ania i Marcin (Kora i Krakersik). Co raz częściej chciało nam się grać nie dla L2 lecz dla tych wszystkich ludzi. Jeszcze dalszy skład FA: Wujek (Trymeup), Maciek (Ibanez) i Slary – wciągnięci przez Tomasza, AtsamPl i Kitamo (zapytany dlaczego chciał dojść do klanu -  powiedział – że dla jaj – to było extra Robciu) – wciągnięci przez Laru, resztę mogę dopisać sobie, w tym: Szymka (Xavion), Karolcie (Desja), Karola (Tybka) i Monie czyli KetiPL (zapytana dlaczego taki Nick: odpowiedziała, że chyba wówczas myślała o bratowej - Kasi). Jeśli kogoś nie wspomniałem to przepraszam.
I pragnę podziękować tym wszystkim ludziom ze świata L2, którzy w jakiś sposób uczestniczą w moim życiu – Dzięki, że jesteście Robaczki, bo to dla Was wchodzę na TS-a i mimo pewnych sprzeczek i nieporozumień mam nadzieję, że odciśniemy ślad w świecie L2.
Niech żyję Forsaken Angels.

Ostatnio edytowany przez Deithwen (2007-11-19 02:55:00)


"...Save the World - Kill Bishop - this man is crazy..."

Offline

 

#2 2007-11-19 04:56:35

Bl4ckbird

PROPISARZ

3982826
Skąd: Blackpool
Zarejestrowany: 2007-06-14
Punktów :   

Re: WSPOMNIENIA

OD RAZU OSZCZEGAM ŻE TEGO POSTA TRZEBA POWTARZAM TRZEBA PRZECZYTAC PO PARU PIWACH nie mowcie ze nie ostrzegalem...
( pierwsza linijke dopisalem gdyz sie zlakalem gdy to przeczytalem)

Andrzeju  to dopiero początek.... życzę wielu podobnych i lepszych wspomnien...Tobie i calemu FA...FA bylo by inne bez każdej pojedyńczej osoby która w clanie była, jest, bądź która będzie...Mysle że za date stworzenia FA można przyjąć date utworzenia Aniołka na Crescie... prosze tylko Dora i Andrzej Znajdzcie ją...wtedy bedziemy mogli robić ROCZNICE i to bedzie kolejny powód żeby sie spotkać i UPIĆ w waszym gronie ...Niech Żyję JA :-P eeeeaaaeee  tzn FA klawisze pomyliłem jak zwykłe późno posta pisałem wybaczcie zmęczenie... wcześniej oczywiście grałem, cóż innego robić miałem skoro jak tylko wstałem do kompa zajrzałem, bład w abyssie zauważyłem...toż sie bardzo przestraszyłem i wlazłem na TSa by wypłakać sie w dresa z wami kochani....nie i NIE JESTEM PIJANY... czasem tak...mam...za dużo gadam...nawet wiecej niz Adam...a Dama nie znacie nosi gacie po tacie....ksywe ma DOMI i lubi jebnąć w płuco komin...A te rymy to przeklenstwa...to tak od urodzeństwa...i bez zaprzeczeństwa powiem szczerze że ja w FA wierze...wierzyć będe bo was cenie..czy to w funtach czy w Adenie...Bo was kocham..kochać musze bo kto inny utuli ma dusze gdy sie spali przy enchancie + 15scie...Bo gdy grac w L2 zaczynalem dusze biedna wtedy mialem...wraz z poznaniem was widze czego wszak i sie sam wstydze... Drodzy moi Dziekuje wam szcerze w te enchanty sam nie wierze...Bo juz Tomka (Falla) cała siła roz...dala i na x7 serwie wszystkim powiem...to Co wiem...co wiecie Wy...FORSAKEN ANGELS TO MY...czas isc spac bo grozne rymy sie imaja mej czupryny i z latwoscia Valakasa moge rekawy zakasac i Wy'dance'sic jeze duuuuzo w czym pomorze Mi Laruzo...a Songami z crytykami podziele sie w realu z wami tylko blagam na kolanach zechciejcie grac od rana..do wieczora..to nie zmora to nie placz Tomka bachora...czy to pon czy niedziela szukajcie swojego przyjaciela...a za to przepraszam...juz swiatlo wygaszam...lecz sie we mnie gotuje ze abyss...nas stopuje...bo Syfa mam na targecie nie jednego przecie...cale klany bez smietany ni bez masla...pojedziemy dzieki zgraniu...dzieki graniu i spiewaniu i tanczeniu w naszym klanie pozostanie zapamietane...i nas tez beda pamietac nasze dzieci, narodowe swieta...tylko wiary i czasu trzeba...troche wody i kawalek chleba...no i sprzet i net by bez laga zwalczac magia magie maga i stuna i leczyc i okrzyk bojowy wzniesc co przyszedl mi do glowy...juz sie bójcie ...bo ta glowa...pojechane mysli chowa...lecz to dla Was w dobrej wierze pierwszy uniose i w wroga wymierze SOMa co go zrobie gdy sie troche adeny wyskrobie..czy ze spoila czy za buffa czy za stripteasa czy shoty Kracha...a ten okrzyk...ten bojowy...DO ATAKU proste slowy lecz prawdziwe i rzyczliwe wroga dupom strzaly mile...nasze miecze, piki, mechaniczna pile...no moze przesadzilem...bluntem tekst tych slow se wbilem by jako wieszcz L2...chcial was widziec nie dzien, nie dwa...lecz codziennie...lub z tesknota w porcie czekac, deszcz, spiekota, na Marynarza co w morze wyslali grac Marcinowi naszemu nie dali...badz koledzy...kolezanki nie zagladajcie czesto do szklanki...bo ja tak zrobilem..na spodzie Was zobaczylem...zapamietalem..po L2 swiecie szukalem...odnalazlem i nie puszcze przedzej sie ze zmeczenia spuszcze ...aaaa nie nie zboczuchy po drabinie w hunters village oczywiscie tam gdzie drzewa tam gdzie liscie...a gdzie panny z boskim Cialem co je drain-ac (wyssac) probowalem...lecz ku memu zaskoczeniu nie mam szans poderwac serc, co to miecze nosza oburecz...bo skubane feministki nosza maski i Ewy listki i bez specjalnego patcha ich nagosc ma wyobraznie przekracza...i wiem co czujesz Gabciu takie panny a ty, choc w to nie przejdzie...ciagle biegasz w B grejdzie biedny Marcin zaraz powie ze mnie pierwszy walnie po glowie bo jak zaznaczyl Radhanilem chce miec zdjecie z Big Boomem Billem...wiec w prezencie na zawolanie o BigBoomie rym wyjawie...ze bez niego nasze Siege sa jak ma dupa bez Strzaly co je Acid nawet bez COVa pusci by sie imały...mego zadka lecz o czym ta gadka czy wy tu przychodzicie czytac o tym czego nie widzicie?..co sie mego nie tyczy zadka a jaki on aaa to jest zagadka...wielka wpadka Deitwena zamienia w jawe marzenia o tym, klanie..o Tych ludziach o uczuciach..buffach WCHach...o jednosci co sie zdarza nawet Azael to powtarza ze na Siege on bedzie z nami zreszta przyklad dal z Kotkami...o jednosci co Ja Slawek chce wam wpoic Barblem straszy, A grada zalozy i kazdy zobaczy i bez buufa biedny klanie za hate aure na kolanie do Ch pojdziemy tam gdzie Gosia nasza gosposia...poczestuje...da po nosie skopie dupe jak trza bedzie jak nie, wyglosi oredzie wszak to prawica Lidera...ze tez w politykie mieszam sie tera...a serce skulone placze...za tymi ktorych juz nie zobacze...w L2 i boje sie by niebawem nie stalo sie cos z naszym stadem...Bo i Dora-Ghani orczyca co ma blunta procz powabnego..cy...lica i Toughie Michu Shillen Templarze nie wiem w jakim ty latasz wymiarze..opamietaj sie kuzynie bo FA bez Ciebie zginie...a nie bawem me obawy wyjda na jaw i bez kawy na lawy bo was nie ma...jaki przyklad niesiecie klanowi...co myslicei ze beda nowi...a beda ale Was my tu chcemy!!!! badz cie z nami z kolegami...kolezankami...Andrzeja zartami...Wujka Jurka expieniami...jego Vodką...jego slowem co on powie juz sie boje...na ten maly wybryk bratanka(Siostrzenca ale fajny rym był)...czyjegos KOCHANKA apropos kochania nie wiem ile sie ma to do grania...bo jak sobie przypomne Ibanez mial pomysl w glowie by swej lubej kupic laptoka by mu dala czas od obiada wcielic sie w swojego Glada...i z nami...dla nas..nie dla Mas stworzyl hym FA co go ulozyl...no dobra ulozy w co wierze o żeby klan moj wiedzial w co wierze..wierze w Fa i klawegoMaria wierze ze kiedys da nam pograc z Monia..ta predzej nowi mnie w expie dogonia... a jego Cursed me boskie cialo bedzie po Aden zamku ganialo i tu dla Kory naszej Anuli mam zadanie co bol moj znieczuli...krzycz na Deithwena gdy wstyd za niego...ja tam udaje ze nie znam takiego jak sie moj Domi przyjaciel mnie pyta...jak co to nie ja jestem skarżypyta...to taka zaluzja chcialem zaimponic...bo DOmi to Pro gracz i Koniec...szkoda ze mózg zgubil za spoila...gdy byla SYFOW z exalted wojna...Piotr Ula go Qusko znajdzie, sprzeda na allegro i kompa wypasa kupi bez potrzeby spinania pasa...a mym marzeniem cichym jest by Roberty (MissBardotka i Kitamo )Pro gracze swa wiedze przelali na ludzi w naszym ally...bo choc jeszcze go nie mamy Tyber-Karol  i Xavion co Szymkiem sie zowie wrogow nam znajda szybciej niz tobie, drogi klanowiczu sie wydaje, bo rycerska ich dusza rozpiera cialo SS maga i Dark Avengera... a nie bawem Nasza Monia co to KatiePL sie nazywa...dziwne skad ta ksywa...skonczy latek 18nascie a jak skonczy swiatla zgascie bo spac bedzie z Karolina tak..chlocy z druga dziewczyną...Dzieki wielkie Radhanilu za twoj wklad w ich skumaniu i o kamery pamietaniu A tak apropo Karoliny kiedy ty masz urodziny no i które, a kochanie twe zdjecie powiesze na scianie...gdy mi sie wreszcie takowe dostanie... na co czekam z nadzieja..wiem ze pierwszy nie bede bo Gilgamesh skubany wszystkie panny zna jak swoja...Rafale oddam Ci wszystko tylko sprzedaj mi swoje przezwisko..nie, nie, Bule wez se zachowaj ja od dzis chce byc jak Ty Casanova...a tam gdzies w trójmiescie pilni ucznie chodza spac wczesnie. By choc raz sie miecz zaswiecil na Alt+n Skierapy i Olisi zrobie wszystko co zechcecie...odetne tatki z klaty bo wszystko mi wisi..oj zapomnial bym..chyba mam laga musze wspomniec Slaromaga...szczesliwego tatusia Co Adrianka do snu perkusja zbufuje, ja sam sie zrootuje slyszac te brzmienia w wojenne juz trza walic nam w bebny...czas nagli...nagim snem zmożony uchylam zaslony... za oknem jasno  sie robi a Tomek dalej cos skrobi i skrybi a co sie po tym poscie porobi watki rozpoczna ciala chłostanie...zlinczuja to trudno..poboli przestanie...... A moze zechca na Tsa wskoczyc by policzek moj slina zmoczyc...panowie od was wystarczy mi uscisk reki..do reszty zachecam nasze panienki ;D...a ze pisac tak moge przez wieki...ile przymknac swoje powieki...bo predzej one sie przymkna, a coz sen przyniesie...Smiech i Was kochani na Tsie...a po paru browarach obiecuje...nie jedna swieta rzecz wyrecytuje..bo juz nie madroscia maga..nie silą woja do swego Was przekona dusza moja...oddana tylko FA Seal of Binding jej nie trzyma...juz Wybrala,  chce byc..z Wami...z Forsaken Angelsami niech zyje FRAGLES
Tomek...FallOutBoy...Blackbird

ps. Fragles  to skrot od frag rules o jaki ja głupi jestem... a uroczyscie i szerze Przysiegam na mocy mi z buffow danych i na Fa kodeks kochany ze Piwa nie uzylem by napisac, co wlasnie wymyslilem Pozdro dla Deithwena inspiratora...Bishopa...Onaniste COVlovera..jo brachu niech Ci Bóg w buffach i fragach wynagrodzi

Ostatnio edytowany przez Falloutboy (2007-11-20 11:54:37)


Because we can't call people without wings ANGELS, we call them FRIENDS

Offline

 

#3 2007-11-19 12:37:59

Bl4ckbird

PROPISARZ

3982826
Skąd: Blackpool
Zarejestrowany: 2007-06-14
Punktów :   

Re: WSPOMNIENIA

Karolino moja droga
Ty już nie bądz taka sroga
Mówisz że czesto pisałas
Pewnie złego nicka mialas
Ktos inny musial je dostać
Ktory to, co to za postac
A ja głupi to zjebalem
tak dlugiego nicka miałem
teraz cierpie swe katusze
trudno, chyba zmienic to musze
Ja na forum nie pisuje
konkurencje wypatruje
bo sie wstydze
czego stasznie nie nawidze
ale coz taka ma dola
tak juz mam od przedszkola
i po dzis dzien i w przyszlosci
gdy zostana same kosci
Tak ze Droga Karolino
badz ze odwazna dziewczyna
pisz a moje rymy skromne
w ktorych nic Ci nie wypomne
dadza przyklad fascynacji
ktora mam juz od wakacji
gdy na Hot Spring z Desja biegalem
a moze to malarie dostalem...
coz sie wszak stalo sie okaze
niebawem abyss pokaze
a ja juz nie moge sie doczekac
napisz teraz po co zwlekac
tez sie wstydzisz? ja zaradze
tpfalcon@wp.pl mail moj zdradze
Teraz lece bo jak wiecie
chyba ze dalej tego chcecie
nie przestane jak nie musze
zniosę rozpacz i katusze
byle tylko moje slowa
ktos w serduszku swoim schowal
ale dlugosc to przeklenstwo
to tak jak narzeczenstwo
Czas riposty doszedl zgrabnie
Bedzie wiecej? kto odgadnie?

Droga Monisiu moja
Ciebie sie panowie boja
Za ta Desja biegasz w kolo
i choc przyznam jest wesolo
Opamietaj sie kochana
teraz padam na kolana
Gdyz jak nic powiem to szczerze
ze ja w damsko-męskie wierze
Ilu panow z klanu tego
chcialoby byc twym kolega
ilu za toba wciaz gania
Na Hate Aure tu nie zganiaj
Pytasz czego to przyczyna
No bo swietna z Ciebie dziewczyna
A ze bedziesz jak my Stara
to sie dogadamy zaraz
Dobra koncze swe wywody
trza mi kubla zimnej wody
bo z podniety pisze bzdety
tez tak mam czasem niestety
A na koniec tak miedzy nami
przesle calusa miedzy wierszami...

Ostatnio edytowany przez Falloutboy (2007-11-19 12:41:30)


Because we can't call people without wings ANGELS, we call them FRIENDS

Offline

 

#5 2007-11-19 19:42:35

Deithwen

Pisarz akrobata

Skąd: Lubin
Zarejestrowany: 2007-06-12
Punktów :   

Re: WSPOMNIENIA

Wszystkie robaczki moje kochane,
Cześciowo przez ludzi zapominane.
Pamiętajcie, że jesteśmy tu z wami,
Z miłymi ludzmi i z psycholami.
Tylko po to by doświadczyć radości,
Czasami czyjejś wrażliwości.
I tylko po to by powiedzieć wam,
że sam napewno - juz wiecej nie gram.
I mimo niewielu przykrych sytuacji,
Nie odmówie wam nigdy smacznej kolacji.
Zaspiewam wam piosenek kilka,
Pokarze wam mojego wróbelka ćwirka
Wujkiem chrzestnym znowu z chęcią zostane,
Rozmnażajcie się dzielnie me dzieci kochane.
Chyba troszke w tym wierszyku pobłądziłem,
Troche wysiłku i to właśnie spłodziłem.


"...Save the World - Kill Bishop - this man is crazy..."

Offline

 

#6 2007-11-19 19:59:34

Bl4ckbird

PROPISARZ

3982826
Skąd: Blackpool
Zarejestrowany: 2007-06-14
Punktów :   

Re: WSPOMNIENIA

...jest jedyna w swym rodzaju
niczym owoc w zakazanym gaju.... może być Moniu?

Och ja marnie sie tu trudze
wszak i tak was bardzo nudze
Bo za dlugi tekst spisalem
leni od niego odwiesc nie chialem
lecz ta dlugosc przerazila srodze
Ctrl+F i szukaja nicka po szybszej drodze
No coz nie chetnie to powtorze
jesli az tak was nużę
To nie bede...juz nie bede
wers ostatni wydobede
i napisze ze ku mej uciesze
teks znalazl fanow rzesze
Czym byl bym bez aprobaty
mysli zlepkiem niebogatym
lecz nie powiem - zartowałem
powiedzialem to co chcialem

Drogie panie ja nie wierze
chyba po zlej stronie leze
Tylu przystojniakow mamy
trzeba zerknac w CH bramy
U nas siedza i mlodzi i Ci mali
i Ci starsi i dojrzali
Zi zajeci i Ci wolni
ze speed movem i powolni
To nie wazne! bo co sie liczy?
Czego serce nie przeliczy
Nie przegapi nie zapomni
Tylko wzrok wasz uprzytomni
Bo czas sobie zdac sprawe
Procz A gradeow u nas w klanie
Ciekawych panow wachlarz zostanie
I czeka i stara sie na nowo
By dac sie lubic daje slowo
Zycze szczescia pannom pieknym
W polowaniu rozpoczetym...

O ja glupi daje slowo
o gg nie mysle zdrowo
a co do w nim klikania
to minimum uzywania
Bo tam jak nam powiadaja
Ludzie z netu sie chowaja
A ze jestem z krwi i kosci
potrafie doznac przykrosci
Nie taki ze mnie ludz z neta
co zreszta zobaczy nie jedna kobieta
ktora sie stawi na naszej imprezie
Dzwonic Deithwena on was uwiedzie
namowi, zacheci to sie zobaczy
z ilu ciuchow Fall wyskoczy ;D

Ale jazda.... wybaczcie...

Ostatnio edytowany przez Falloutboy (2007-11-19 20:02:50)


Because we can't call people without wings ANGELS, we call them FRIENDS

Offline

 

#7 2007-11-19 20:44:17

AcidBunny

Pisarz akrobata

Zarejestrowany: 2007-08-23
Punktów :   

Re: WSPOMNIENIA

ja bym chciala zobaczyc ... ale te fotki z włochatym Tomkiem które ma andrzejek i pokazać nie chce


You complete my fate / The heavens stroll inside of me / You repeat my fate / Revealing who we are / You refill my place

http://www.ferryhalim.com/orisinal/g3/bells.htm

Offline

 

#8 2007-11-20 23:46:07

Radhanil

PROPISARZ

4192843
Zarejestrowany: 2007-06-13
Punktów :   

Re: WSPOMNIENIA

a moze w ramach polskiej prasy undergroundowej wydamy tomik poezji L2 ?! 

Offline

 

#9 2007-11-21 00:04:52

Bl4ckbird

PROPISARZ

3982826
Skąd: Blackpool
Zarejestrowany: 2007-06-14
Punktów :   

Re: WSPOMNIENIA

dzieki Rafciu. ciesze sie że CI sie podobało

ps. dawaj na x500 uczymy sie pvp idzie nam ...niezle

Ostatnio edytowany przez Falloutboy (2007-11-21 00:05:21)


Because we can't call people without wings ANGELS, we call them FRIENDS

Offline

 

#10 2007-11-21 03:20:04

Bl4ckbird

PROPISARZ

3982826
Skąd: Blackpool
Zarejestrowany: 2007-06-14
Punktów :   

Re: WSPOMNIENIA

taa...ale gorzej z charakterem Taki ze mnie kasanowa jak z Domiego PRO gracz...


Because we can't call people without wings ANGELS, we call them FRIENDS

Offline

 

#11 2007-11-21 22:09:55

ghani

Pisarz akrobata

Skąd: Lubin
Zarejestrowany: 2007-06-13
Punktów :   

Re: WSPOMNIENIA

hahah tomuś jesteś genialny! więcej takich tekstów!

ale spokojnie my poginięci, zaginęliśmy to się i znajdziemy .


... wait... there's no such thing as unicorns?"

Offline

 

#12 2007-11-22 01:07:46

Bl4ckbird

PROPISARZ

3982826
Skąd: Blackpool
Zarejestrowany: 2007-06-14
Punktów :   

Re: WSPOMNIENIA

Marcinie ja jestem za... za tym tomikiem i przed i z boku czasem z doskoku...o nie zaczyna sie!!!!! aaaaaaaaa


Because we can't call people without wings ANGELS, we call them FRIENDS

Offline

 

#13 2007-11-23 14:33:25

Bl4ckbird

PROPISARZ

3982826
Skąd: Blackpool
Zarejestrowany: 2007-06-14
Punktów :   

Re: WSPOMNIENIA

Nie moge Karolino..bo jak zaczne to skonczyc nie moge


Because we can't call people without wings ANGELS, we call them FRIENDS

Offline

 

#14 2007-11-23 21:51:28

Deithwen

Pisarz akrobata

Skąd: Lubin
Zarejestrowany: 2007-06-12
Punktów :   

Re: WSPOMNIENIA

Uważam, że na artystyczną dusze mojego brata mają wpływ emocje. Więc postaram się wkurzać go za każdym razem kiedy go usłysze. Bądzmy cierpliwi z moimi zdolnościami wkurwiania i talentem mojego brata - już niedługo dane nam będzie przeczytać tomik poezji naszego Bruda klanowego - mojego brata - Tego co kręcił z calineczką, i nieprawdą jest że skacze z kwiatka na kwiatek - to była pszczólka maja z guciem a nie Tomcio Paluch


"...Save the World - Kill Bishop - this man is crazy..."

Offline

 

#15 2007-11-23 22:24:27

Bl4ckbird

PROPISARZ

3982826
Skąd: Blackpool
Zarejestrowany: 2007-06-14
Punktów :   

Re: WSPOMNIENIA

heh..ops


Because we can't call people without wings ANGELS, we call them FRIENDS

Offline

 
Tutaj możesz wpisać treść, która ma się ukazać w stopce forum.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl