FoRsAkEn AnGeLs

FoRsAkEn AnGeLs


  • Index
  •  » SOJUSZE
  •  » GLOSOWANIE ZAKONCZONE!!!!!!!!!!!!!!!!!

#1 2007-11-16 20:58:05

khazan

Administrator

6217191
Zarejestrowany: 2007-06-12
Punktów :   

GLOSOWANIE ZAKONCZONE!!!!!!!!!!!!!!!!!

DRODZU  UZUTKOWNICY,GLOSOWANIE  DOTYCZACE ALLY ZAKONCZYLO SIE WYNIKIEM               13 do 10 na Tak.

Offline

 

#2 2007-11-16 21:13:59

Fiksat

Pisarz

Zarejestrowany: 2007-08-23
Punktów :   

Re: GLOSOWANIE ZAKONCZONE!!!!!!!!!!!!!!!!!

Uwazam ze glosowanie nie zostalo przeprowadzone demokratycznie i zamkniete przed czasem ;-) 20.58


Chyba sie odwołam ;-)


Ehhh dla tych co nie wiedza to ja Paganek

Offline

 

#3 2007-11-16 21:31:02

khazan

Administrator

6217191
Zarejestrowany: 2007-06-12
Punktów :   

Re: GLOSOWANIE ZAKONCZONE!!!!!!!!!!!!!!!!!

Paganku  nie szalej.Jeslichcesz wznowie  glosowanie  o 2 min specjalnie dla Ciebie

Offline

 

#4 2007-11-16 22:20:53

Radhanil

PROPISARZ

4192843
Zarejestrowany: 2007-06-13
Punktów :   

Re: GLOSOWANIE ZAKONCZONE!!!!!!!!!!!!!!!!!

Przyszedl mi do glowy pewien pomysl , czy dobry czy zly to sie okaze. Tak samo z konsekwencjami jezeli to wypali.
Ludziom teskni sie za PvP wiec czemu nie dac im sie troche zabawic. Za tydzien w niedziele jesli dobrze sie orientuje (jesli nie poprawcie mnie ) odbeda sie siege m.in w Aden - zamek samego szefa SF wielkiego, malego , swiecacego Domiego.
Proponuje sie zapisac na ten siege. Wiem nie bardzo mamy jakies szanse na wejscie na dziedziniec a co dopiero na zdobycie go ale nie nalezy wykluczac tej mozliwosci bo moze zostaniemy zlekcewazeni i kto wie. Owszem mozemy zostac tez wysmiani przez SF jezeli flaga padnie nam w pierwszej minucie siegu, jezeli sie tego boicie to trtudno. To jest mozliwosc dla nas zeby pokazac innym , ktorzy maja nas za nic i wogole na serwerze, ze FA cos robia, umieja sie bawic ( taka mala reklama nie wazne czy wysmiani czy nie mamy reklame- idziemy sami na zamek i to Aden gdzie pewnie sam Domi sie gubi ).
Atakujac go jednoczesnie narazamy sie na gniew boskiego pana D. i wiem ze wielu to sie nie  spodoba ale proponuje zalatwic to tak.
Powiedzmy Domiemu, ze bedziemy go atakowac ale z naciskiem iz jest to tylko dla zabawy, bo w koncu to tylko gra, a i tak mu nie zagrazamy. Jednoczesnie zaznaczajac ze nadal pozostajemy neutralni i nie wspolpracujemy z zadnym klanem, ktory moze sie tam pojawic ( z innymi tez mozemy sie przeciez pobic ;P). Ewentualnie w razie przyjscia Revivalu czy kogos tam mozemy sie wycofac . Chociaz wydaje mi sie ze oni pojda na Gludio ale kto ich tam wie.
A moze leiej nic mu nie pisac tylko atakowac, ale bez innych klanow bo wtedy moga byc klopociki. Sam juz nie wiem.
W koncu Domi nie jest takim mlotkiem.

Jest tez opcja ze nawet flagi nie zdazymy postawic nie mowiac o golemach, bo nas rozniosa zanim przekroczymy pierwszy most ale zawsze mozna wrocic
golem to troche na wyrost ale flaga musi byc. Rownie dobrze mozemy tylko bronic flagi czmeu nie.

To taki troche naiwny pomysl i bardzo na wyrost ale chodzi o reklame chocby nawet o zla ale to zawsze reklama naszego klanu. Pokazemy ze nie boimy sie walczyc i potrafimy robic cos wiecej niz tylko bic moby.

Co wy na to???

Ostatnio edytowany przez Radhanil (2007-11-16 22:23:33)

Offline

 

#5 2007-11-16 23:38:58

LikeAnAngel

Pisarz

3436953
Skąd: Kluczbork
Zarejestrowany: 2007-06-13
Punktów :   

Re: GLOSOWANIE ZAKONCZONE!!!!!!!!!!!!!!!!!

jestem za i nie koniecznie musi to byc Aden...dzieku Marcin sama tego pomyslu nie chcialam nasuwac

Offline

 

#6 2007-11-17 00:13:10

Radhanil

PROPISARZ

4192843
Zarejestrowany: 2007-06-13
Punktów :   

Re: GLOSOWANIE ZAKONCZONE!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jezeli zawrzemy pakt i pojdziemy u boku kogos innego odrazy poleca podejrzenia o sojusz.

Mnie tam SF  nie bija

Offline

 

#7 2007-11-17 05:07:01

Bl4ckbird

PROPISARZ

3982826
Skąd: Blackpool
Zarejestrowany: 2007-06-14
Punktów :   

Re: GLOSOWANIE ZAKONCZONE!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tak jak juz pisalem wczesniej juz niepamietam w ktorym watku...ja beda lal SyFa za to ze jest syfem... owszem glupi nie jestem nie bede sie porywal na zoraganizowane party ale jezeli bede widzial przewage moja szczała z przyjemnoscia trafi do celu...Marcinie...ja od niedawna jestem za..za kazdym pomyslem byle tylko urozmaicic nasza wspolna zabawe Na siege to na siege na PVP to na PVP mowcie a ja lece....


Because we can't call people without wings ANGELS, we call them FRIENDS

Offline

 

#8 2007-11-17 12:42:09

khazan

Administrator

6217191
Zarejestrowany: 2007-06-12
Punktów :   

Re: GLOSOWANIE ZAKONCZONE!!!!!!!!!!!!!!!!!

Moim  zdaniem powinnismy sprobowac stworzyc  swoje ally.Kurna przeciez sf czy revival  tez tak zaczynalo. Mozemy takze wzbic sie  tak jak oni.Nie rozumie waszego pesymistycznego podejscia i zakladania z gory niepowodzenia. Nie mamy  nic do stracenia.takie jest moje zdnaie.Uwierzcie w siebie w koncu.Uwierzcie w to FA.

Offline

 

#9 2007-11-17 13:28:16

Radhanil

PROPISARZ

4192843
Zarejestrowany: 2007-06-13
Punktów :   

Re: GLOSOWANIE ZAKONCZONE!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jak juz kiedys pisalem :
"Uwiezcie wreszcie w sile tego klanu, w to co caly czas Tomek probuje wam przekazac w swoich wierszach, a nie bedzie na nas bata i mozemy pokazac ze Forsaken potrafia cos osiagnac ".

I nadal mam takie zdanie, tylko ta wiara troche przygAsla . .

Ok my tu gaddu gadu tylko czy wogole bedzie do czego wracac. Down ; dzien 3.

Ostatnio edytowany przez Radhanil (2007-11-17 13:31:26)

Offline

 

#10 2007-11-17 13:56:00

khazan

Administrator

6217191
Zarejestrowany: 2007-06-12
Punktów :   

Re: GLOSOWANIE ZAKONCZONE!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dokladnie. zaczynam miec czrnr mysli.nie wiem co juz myslec.Czyzby  to koniec abyss?

Offline

 

#11 2007-11-17 14:53:00

Bl4ckbird

PROPISARZ

3982826
Skąd: Blackpool
Zarejestrowany: 2007-06-14
Punktów :   

Re: GLOSOWANIE ZAKONCZONE!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szymek bo miales nas... Krzys wlasne ally to dobry pomysl ale jak juz wczesniej Slawek sie wypowiadal nie bedzie mial czasu by liderowac takiemu ally. A skoro mialby byc liderem ally to musialby byc pomocny innym klanom...a przedewszystkim musialby byc dostepnym czyli on line a z racji jego 3 zmianowej pracy jest to bardzo utrudnionne badz nawet niemozliwe. Kolejna sprawa Lider ally musi kontrolowac i organizowac wszystkie rzeczy mozliwie dotyczace ally a to nie jest "hop siup" bo w ally nie bedzie sie liczylo tylko nasze dzialania ale i dzialania innych klanow ich wojny beda naszymi wojnami za co odpowiadalby Slawek...Druga sprawa my tez nie mamy jakiegos wielkiego doswiadczenia w ally.. :-( Moja propozycja taka...zaczekajmy z tym naszym ally. A dolaczmy do innego...to nie tak ze nie ma ally,  ally sa ale nie sa jakos specjalnie widoczne, sprawmy ze beda widoczne na abyss x7 np Playmates czy "cos tam shadows" a co z shudokanem a co z Zomopl popytajmy...poszukajmy... a znajdziemy Pozdro dla wierzacych w sile FA ;D

BTW Krzys tepeta rewelacja poprostu idealna...

Ostatnio edytowany przez Falloutboy (2007-11-17 14:54:21)


Because we can't call people without wings ANGELS, we call them FRIENDS

Offline

 
  • Index
  •  » SOJUSZE
  •  » GLOSOWANIE ZAKONCZONE!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tutaj możesz wpisać treść, która ma się ukazać w stopce forum.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl