FoRsAkEn AnGeLs

FoRsAkEn AnGeLs

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

  • Index
  •  » SOJUSZE
  •  » GŁOSOWANIE DOTCZĄCE ALLY!!!!!!!!!!!!!!!!!

#16 2007-11-13 10:02:11

Bl4ckbird

PROPISARZ

3982826
Skąd: Blackpool
Zarejestrowany: 2007-06-14
Punktów :   

Re: GŁOSOWANIE DOTCZĄCE ALLY!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tomku każdy ma swoje doświadczenia...my też nie od wczoraj gramy i nie jedno ally niektorzy z nas przezyli . Bez wzgledu na to jaka bedzie decyzja co do ally. Ja Ci juz zapewniam ze nic nie stracimy..rodzinna atmosfera w FA nie zalezy od Rb i nie zalezy od Ally i nie bedzie! A ja dzis Ci obiecuje ze jak bedziemy w ally to ja z toba na ts bede sie cieszylz zabitego RB majac full dropa stosunkowo nisko w powazaniu...ale np chcialbym zobaczyc Baiuma, Antka czy Valakasa...i nie chodzi mi tu o "A to Gosienka wezmie nas na "Cichym" to sobie zobaczysz" Te przygody chcialbym podzielic z wami... a jezeli udaloby nam sie stworzyc wlasne Ally z naszym klanem na czele i naszym Liderem na czele...to biorac pod uwage Madrosc i honorowosc Slawka...wcale sie oto nie boje, a jak nas ktos wkurzy i zdradzi...jestesmy ludzmi przebolimy...wypowiemy wojne...bedziemy bawic sie dalej...

PS. A Zakena tez nie widzialem...wogole to widzialem moze 4 RB w tym mojego brata Dejtka


Because we can't call people without wings ANGELS, we call them FRIENDS

Offline

 

#17 2007-11-13 15:28:17

krakers11

Użytkownik

387364
Zarejestrowany: 2007-08-28
Punktów :   

Re: GŁOSOWANIE DOTCZĄCE ALLY!!!!!!!!!!!!!!!!!

Co do wypowiedznia sie na ten temat i zaglosowaniu w sondazu nie mam na razie zdania a czytajac jeszcze Wasze posty tym bardziej nie wiem.Z  tego co sie orientuje mialbyc to sondaz czy wogole chcemy jakies ally ale z kim i czy moze sami zbudujemy ally nie bylo o tym mowy wiec prosze jesli cos sie zmienilo i ten sondaz jest po to abysmy okreslili z kim ma byc to ally to chcialbym to wiedziec.:/Swoje zdanie na ten temat lub chociaz swoj glos oddam nie bawem dopiero dzisiaj mialem mozliwosc sie z tym wszystkim zapoznac wiec prosze o mala cierpliwosc.
POZDRAWIAM ZE SLONECZNEJ SZKOCJI KRAKERS:P

Ostatnio edytowany przez krakers11 (2007-11-13 22:50:49)

Offline

 

#18 2007-11-14 15:56:57

anulek

Pisarz

Skąd: kołobrzeg
Zarejestrowany: 2007-08-30
Punktów :   

Re: GŁOSOWANIE DOTCZĄCE ALLY!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jejku nieeeeeeeeeeeeeewiem. Tylko raz byłam w ally w starym klanie i to bardzo krótko i szczerze mówiąc tak naprawdę nie wiem jak to jest być w ally. Trzymałam się klanu jak dziecko spódnicy matki, bo z zasady nie ufam temu czego nie znam. A jak nie znam to się wstydzę ( tylko proszę się nie śmiać).
Wiecie szczerze mówiąc nie przemawiają do mnie wszystkie te profity jakie wiąrzą sie z wstąpieniem do ally, nie zależy mi tak bardzo na baiumie itp. (choć skłamałabym mówiąc że niechciałabym go ubić ). Boję się tylko jednej rzeczy - utraty jedności w klanie. Mimo róznych sporów i odmienności zdań zawsze potraficie się ze sobą dogadać i dojść do porozumienia. Ten klan jest po prostu rodziną. Wiecie - zanim do Was dołączyłam Gilunek opowiadał mi trochę o atmosferze w klanie i o tym jacy jesteście niezwykli i trudno mi było to pojąć dopóki sama tego nie doświadczyłam.
Ps.
Spodobał mi się pomysł stworzenia własnego ally


"Kochaj tak, jakby Cię nigdy nikt nie zranił
A tańcz tak, jakby nikt nie patrzył
Śmiej się tak, jak tylko dzieci się śmieją
Żyj tak, jakby tu było niebo"

Offline

 

#19 2007-11-15 23:21:34

woOy

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-06-15
Punktów :   

Re: GŁOSOWANIE DOTCZĄCE ALLY!!!!!!!!!!!!!!!!!

HA bo był mój własne ally albo revival ( o Boże nie wierze że to powiedziałem )


~>naughty. ZAGŁUSZMY RADIO MARYJA!!! ZRZEDNIE IM MINA KIEDY WYDRZEMY RYJA. XD  peace 4 c', ?)

Offline

 

#20 2007-11-16 16:28:24

woOy

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-06-15
Punktów :   

Re: GŁOSOWANIE DOTCZĄCE ALLY!!!!!!!!!!!!!!!!!

o peeewnie XD napewno dojdziemy do HYBRIT ;] GL. a co do Revivala to nie tylko oni tak uważają, n00bcakes też nas nie chcieli bo boimy sie walczyć


~>naughty. ZAGŁUSZMY RADIO MARYJA!!! ZRZEDNIE IM MINA KIEDY WYDRZEMY RYJA. XD  peace 4 c', ?)

Offline

 

#21 2007-11-16 17:04:49

Bl4ckbird

PROPISARZ

3982826
Skąd: Blackpool
Zarejestrowany: 2007-06-14
Punktów :   

Re: GŁOSOWANIE DOTCZĄCE ALLY!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sami usunelismy sie w kat wiec...teraz sami musimy z niego wyjsc... ja uwazam ze powinnismy wybrac sobie wroga i lac go niech inni widza ze sie nie boimy! Ja glosuje za SF oczywiscie po ostatnim zadeniu na WOA bede ich lal bez wzgledu na wszystko...z gory przepraszam jesli to przysporzy wam klopotow ale cierpliwosc moja wygasla...nie pozwole sie szmacic gowniarzom bez kultury...


Because we can't call people without wings ANGELS, we call them FRIENDS

Offline

 

#22 2007-11-16 19:54:40

khazan

Administrator

6217191
Zarejestrowany: 2007-06-12
Punktów :   

Re: GŁOSOWANIE DOTCZĄCE ALLY!!!!!!!!!!!!!!!!!

Drodzy klanowicze. Oswaidczam ze glosowanie konczy sie  dzis o 21-00.

Offline

 
  • Index
  •  » SOJUSZE
  •  » GŁOSOWANIE DOTCZĄCE ALLY!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tutaj możesz wpisać treść, która ma się ukazać w stopce forum.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl