FoRsAkEn AnGeLs

FoRsAkEn AnGeLs


#1 2007-11-12 11:12:04

AcidBunny

Pisarz akrobata

Zarejestrowany: 2007-08-23
Punktów :   

Nerka

Tak jak napisał VaN - jest taki przycisk jak Leave, gdy nie odpowiada ci sytuacja w klanie.
Toteż uzylam go dzisiaj, bo wlasnie sytuacja mi nie odpowiada. Fajni z was ludzie, ale do gry (część z was) nie umie podejść tak, jak ja sobie to wyobrażam. Drugim powodem jest to, ze ja nie odpowiadam wiekszosci z was.

Co do krysztalu, odkupie i oddam wam, nie jestem zlodziejem za ktorego mnie uwazacie, moze to troche potrwac bo sprzedaje rzeczy z acid zeby miec na niego kase. Poza tym, mam tez troche życia prywatnego, wiec bede sie pojawiac w grze rzadziej (i pewnie niewiele osob bedzie za mna plakalo, cóż).

Ogólnie rzecz biorąc, narka wam, i dużo szczęścia życze!!!
Dzięki za spędzony razem czas. Dzieki Andrzejku za pomoc przy 3 profce, szkoda ze nie mialam okazji z niej pokorzystać.

p.s. Cylona tez wyLeave'owalam, jemu "sytuacja w klanie" rowniez nie pasuje, w sumie troche mi glupio ze go namowilam, zeby do was wszedł.
W razie chęci kontaktu, pm  na TheTroublemaker - ale bez bluzgów prosze.


You complete my fate / The heavens stroll inside of me / You repeat my fate / Revealing who we are / You refill my place

http://www.ferryhalim.com/orisinal/g3/bells.htm

Offline

 

#2 2007-11-12 18:27:53

ghani

Pisarz akrobata

Skąd: Lubin
Zarejestrowany: 2007-06-13
Punktów :   

Re: Nerka

odchodzisz króliczku? szkoda :{. nie powiem, że cię kochałam, bo na tyle cię nie poznałam. prawdę mówiąc pierwsze wrażenie miałam takie, że mnie nie lubisz xD. kto wie może i nie lubisz, ale przynajmniej mi dobrze się z tobą grało, na tyle ile zdążyłam.

jak to było z tym kryształem ... no pozostanę obiektywna, bo tylko ty wiesz jak to naprawdę było.

przykro mi, że odchodzi kolejny potencjalny szalony FA. może jeszcze to przemyślisz, wiadomo gdzie grupka ludzi tam zawsze problemy, ale może da się coś zrobić, nie poddawaj się. nie mówię żegnaj bo być może jeszcze zechcesz z nami zagrać. buziaki i do zobaczenia .


... wait... there's no such thing as unicorns?"

Offline

 

#3 2007-11-12 19:19:59

Fiksat

Pisarz

Zarejestrowany: 2007-08-23
Punktów :   

Re: Nerka

Krotko : PRZYKRO ;(


Ehhh dla tych co nie wiedza to ja Paganek

Offline

 
Tutaj możesz wpisać treść, która ma się ukazać w stopce forum.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl