#1 2008-07-08 18:44:32

klawymario

Nowy użytkownik

9512631
Skąd: Krasnik
Zarejestrowany: 2007-06-14
Punktów :   

A ja mam dosc WAS .

Bardzo zadko wchodze na forum bo mi po prostu szkoda czasu.Wole po prostu grac a od gadania jest TS - chociaz od dluzszego czasu prawie nikt na niego juz nie wchodzi.
Wiec w koncu wszedlem na forum i czytam i czytam i oczom nie wierze. Jestescie popieprzeni , nie wiem o co kaman ale zygac mi sie chce jak czytam te wypociny. Mnie tez wiele rzeczy wkurwia i to czasem bardzo , czasem wprost mam ochote ryknac na Andrzeja : zamknij sie cwaniaku itp , albo na Laru albo na kogos tam , niewazne. Ale do jasnej cholery chociaz juz nie jeden raz mialem ochote nacisnoac ten pieprzony przycisk i wyjsc z klanu , to zawsze jednak gdzie w glebi mysl sie kolacze ze tak niewolno , ze to nie jest rozwiazanie. Wciaz pamietam jeszcze jak kiedys wszyscy wchodzili na ts , pieprzylo sie glupoty , chodzilismy na party , na RB ... wszedzie. A teraz co ? gowno ,jeden tu drugi tam trzeci siam , na ts-ie nikogo. Czemu tak sie stalo , bo mamy A grade ? a niektorzy S ? I co z tego . jest tyle rzeczy do zrobienia , nawet z pozoru wydajacych sie niemozliwymi . Jestesmy jedynym klanem na serwie ktory nie boi sie revivali i nikogo innego. Nie spierdolmy tego. Mozemy byc tacy jak kiedys .
Tyle mialem do powiedzenia . Na forum zajrze znowu moze za pol roku , wiec jakby co to prosze na ts.

Offline

 

#2 2008-07-08 19:08:21

Thenat

Pisarz

7860139
Skąd: ennistymon
Zarejestrowany: 2008-01-05
Punktów :   

Re: A ja mam dosc WAS .

czemu to piszesz w dziale pozegnanie?
chcesz w pierd...?
juz sie balem ze sie zawijasz...


I am a very, very dangerous man, though i mightn't look like one...

Offline

 

#3 2008-07-08 19:10:19

Fiksat

Pisarz

Zarejestrowany: 2007-08-23
Punktów :   

Re: A ja mam dosc WAS .

+1 Zgadza sie z Klaywm i sam sie sobie dziwie ;P


Ehhh dla tych co nie wiedza to ja Paganek

Offline

 

#4 2008-07-08 19:33:54

Broziu

Użytkownik

2001432
Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2008-02-04
Punktów :   

Re: A ja mam dosc WAS .

Dobrze Klawy napisze jak to wygląda z mojej strony bez ściemniania.
Jestem kiepskim graczem w pvp i nie daje sobie z tym po prostu rady i zazwyczaj wole unikać enemy. Dlatego też nienawidzę wojen. Wiem że to jest konieczność kiedy enemy uważają Klan za zagrożenie. No niestety nie daje rady !
Fajnie się gra w party bo wtedy jest jakieś oparcie w innych i zawsze puszczę na kogoś z enemy jakąś małą salwę z magii.
Niestety od jakiegoś czasu słyszę tylko o party DD , to jak myślicie jak ja się wtedy czuję ? po prostu jak ktoś zbędny i nie potrzebny. Nie wiem co zrobię dalej ? nie mam pojęcia bo myśli mi się kotłują w głowie jak popieprzo....e, patrze na osoby opuszczające klan ( a są to osoby które znam nie od dzisiaj tylko od dawna "nie wszystkie" ) to mi się serce kraja na części.
Już dużo wcześniej jak lista wojen zaczęła się przewijać suwakiem powiedziałem kór.....a i miałem ochotę wcisnąć LEAVE ale tego nie zrobiłem. I wydaje mi się choć nie moge powiedzieć na 100% że teraz też tego nie zrobię.
Pożyjemy zobaczymy jak sytuacja się rozwinie.

Offline

 
Tutaj możesz wpisać treść, która ma się ukazać w stopce forum.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl