FoRsAkEn AnGeLs

FoRsAkEn AnGeLs

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2008-07-01 14:53:15

Mateusz-Devil

Pisarz

5521980
Skąd: Wojciechowice
Zarejestrowany: 2008-05-16
Punktów :   

WOJNA Z WOLFMOON!

Uwaga! Dzisiaj z Windstonem w Imperal Tomb Rano zrobiliśmy szturm na enemy. Gdy ich zabiliśmy mieliśmy jeszcze flagi . W Imperal Tomb Był Też : Canthan (Wolfmoon), Jaroj(WolfMoon). Zaczeli nas bić aż zaliczyliśmy deada (Chuj wie o co im chodzi <zły>) Myśle ze powinnismy za to im wymowic wojne... Drugi raz jak sie bilismy z enemy oni zaczeli znowu nas bić A my niewinni tez zaczelismy ich bic. Wkoncu utworzylismy Party z Anett Z revivalu i postanowilismy ich spkowac. Udało sie. Pomimo wszystko Ja i windston jestesmy za wojna bo tak nie moze byc my ze soba wspolpracujemy, lubie wiekszosc z ich klanu a tu takie cos No k...a co to mialo być? War... War?? WAR!!!!!!!


I need to die, To feel Alive.

Offline

 

#2 2008-07-01 18:49:54

Thenat

Pisarz

7860139
Skąd: ennistymon
Zarejestrowany: 2008-01-05
Punktów :   

Re: WOJNA Z WOLFMOON!

moze ja pogadam z jarojem to znajomy jest zobaczymy o co chodzi...


I am a very, very dangerous man, though i mightn't look like one...

Offline

 

#3 2008-07-01 19:04:04

barbel

Pisarz

7761787
Skąd: Kluczbork
Zarejestrowany: 2007-06-13
Punktów :   

Re: WOJNA Z WOLFMOON!

Żadna ze stron nie ma żadnych dowodów. Porozmawiałem sobie z drugą stroną, która twierdzi, że Wy celowo się na nich flagujecie i odbiegacie. Co by nie było postanawiam:
Na chwilę obecną jesteście częścią FA i nie interesują mnie stare zatargi z bylym Quendi. Zabraniam konfrontacji z WM czy innym zaprzyjaźnionym klanem. Ponadto nie chcę się więcej dowiedzieć, że na własną rękę ktokolwiek bieże party z enemy. Temat uważam za zakończony. W przypadku nie dostosowania się do moich zaleceń będę wyciągał konsekwencje.
Dziękuję.

Ostatnio edytowany przez barbel (2008-07-01 21:37:44)

Offline

 

#4 2008-07-02 14:01:44

Mateusz-Devil

Pisarz

5521980
Skąd: Wojciechowice
Zarejestrowany: 2008-05-16
Punktów :   

Re: WOJNA Z WOLFMOON!

A więc mam pewne zastrzeżenia bo to Oni nas pierwsi zaczeli bić i Windston to potwierdzi. Dostosuje sie, a party z enemy było tylko po to żeby sie odgryzc za to. Zresztą... są ludzie i parapety . Temat zamkniety.


I need to die, To feel Alive.

Offline

 

#5 2008-07-02 17:08:30

Radhanil

PROPISARZ

4192843
Zarejestrowany: 2007-06-13
Punktów :   

Re: WOJNA Z WOLFMOON!

Nastepny Shadowmaster czy jak mu bylo od kiedy to biega sie na sojusznikow z wlasnymi wrogami ?! Moze oni poprostu was nie lubia albo wlasnie widzieli was kiedys na jakims party z enemy i teraz dostajecie po tylkach. Osobiscie nie mialem takich problemow z nimi. Inna sprawa jest fakt ze kiedy wy atakujecie ich z revem mozemy wszyscy za to oberwac, pojawi sie podejrzenie ze gramy na dwa fronty . Kiedy jeszcze sojusznicy wypowiedza nam wojne to juz spokojnie mozemy isc w slady Benzinow i zmienic serwer.
A jesli was atakuja to zrob screeny jak sa sflagowani , zadany dmg z nikiem na czacie i juz dowod jest, jakby kazdemu wierzyc na slowo to pewnie krysztaly sc12 pekaly by non stop.

Offline

 

#6 2008-07-03 09:57:16

Mateusz-Devil

Pisarz

5521980
Skąd: Wojciechowice
Zarejestrowany: 2008-05-16
Punktów :   

Re: WOJNA Z WOLFMOON!

Dobra dobra mam w dupie to co było kiedyś! Nie lubiłem sie z Quendi ale to chyba k...a nie powód żeby nas atakowali ?
To z nimi jest coś nie tak jak zamiast bić enemy biją mnie, no ludzie.


I need to die, To feel Alive.

Offline

 

#7 2008-07-06 07:55:56

TRYMEUP

Pisarz

8812688
Skąd: Lódź (dusza w Lubinie)
Zarejestrowany: 2007-06-22
Punktów :   
WWW

Re: WOJNA Z WOLFMOON!

Radhanil napisał:

Nastepny Shadowmaster czy jak mu bylo od kiedy to biega sie na sojusznikow z wlasnymi wrogami ?! Moze oni poprostu was nie lubia albo wlasnie widzieli was kiedys na jakims party z enemy i teraz dostajecie po tylkach. Osobiscie nie mialem takich problemow z nimi. Inna sprawa jest fakt ze kiedy wy atakujecie ich z revem mozemy wszyscy za to oberwac, pojawi sie podejrzenie ze gramy na dwa fronty . Kiedy jeszcze sojusznicy wypowiedza nam wojne to juz spokojnie mozemy isc w slady Benzinow i zmienic serwer.
A jesli was atakuja to zrob screeny jak sa sflagowani , zadany dmg z nikiem na czacie i juz dowod jest, jakby kazdemu wierzyc na slowo to pewnie krysztaly sc12 pekaly by non stop.

przedni argument swoja droga znalazlem opis (poszperam w linkach, jakby ktos chcial komus poslac ze JEST mozliwe, ze krysztaly NISKOLEVELOWE, ktore do levelowania nosi sie na pasku skrotow MOGA PEKAC ale jest NIEMOZLIWE aby krysztaly poziomu wyzszego A NA PEWNO 12 pekaly.


... Rules can be barriers to hide behind or guidelines for the wise to consider to break them ...
... Prediction is always difficult - especially about the future ...
... a wszystko to sie rozgrywa na pograniczu Średniowiecza i Zdrowego Rozsądku ...
... jesteśmy tylko ludźmi, choć niektórzy są Białymi Elfami ...

Offline

 

#8 2008-07-06 13:12:06

Mateusz-Devil

Pisarz

5521980
Skąd: Wojciechowice
Zarejestrowany: 2008-05-16
Punktów :   

Re: WOJNA Z WOLFMOON!

Buahahahahahahahahahahah Wujek Rulezzzzz!


I need to die, To feel Alive.

Offline

 
Tutaj możesz wpisać treść, która ma się ukazać w stopce forum.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl