#1 2008-02-13 11:23:38

barbel

Pisarz

7761787
Skąd: Kluczbork
Zarejestrowany: 2007-06-13
Punktów :   

Co dalej????

Wszyscy dobrze wiem jak jest w ally z noobcakes. Chciałbym aby każdy się wypowiedział czy dalej chcecie być w ally, czy raczej lepiej będzie jak odejdziemy. Proszę o parę słów argumentacji.

Offline

 

#2 2008-02-13 16:40:33

Deithwen

Pisarz akrobata

Skąd: Lubin
Zarejestrowany: 2007-06-12
Punktów :   

Re: Co dalej????

Ja już sam nie wiem normalnie co robić. Wczoraj gadałem troche z Michalem z SF i Markiem z BC i z naszymi na ALly w tym z D3x ktory byl kiedys z bornwildach czyli SF. Odejść musimy bo i tak z ally nic nie mamy, a co najlepsze osoby z którymi byłem na RB też odeszli . I zaproponowali mi wczoraj RB. Byłem tam z samymi portugalczykami bez gohana czy sectrala. Dobrzy bishopi zawsze są potrzebni Więc ja dzęki ally poznałem już fajnych ludzi, którzy będą mnie prosić do party RB nie zależnie od ally, więc jest nieźle

Jeśli chodzi o NC to ze znajomich mi źródeł wiem, że po naszym odejściu mogą odejść z servera bo będą grali prawdopodobnie na x5. Więc kochani będziemy znani jako clan, który przyczynił sie do odejścia NC (BW)

Ale tak musimy postąpić. A co do nowego ally - zabaczymy. Wątpie żeby REV nas wziął ale za to jest szansa ze nasz aniołek będzie czerwono-czarny gdy SF ponownie się odrodzi ) Poczekamy - pożyjemy - zobaczymy )


"...Save the World - Kill Bishop - this man is crazy..."

Offline

 

#3 2008-02-13 18:14:21

Thenat

Pisarz

7860139
Skąd: ennistymon
Zarejestrowany: 2008-01-05
Punktów :   

Re: Co dalej????

ja zgadzam sie z Tybkiem


I am a very, very dangerous man, though i mightn't look like one...

Offline

 

#4 2008-02-13 21:47:50

Bl4ckbird

PROPISARZ

3982826
Skąd: Blackpool
Zarejestrowany: 2007-06-14
Punktów :   

Re: Co dalej????

Witam...uważam że powinniśmy odejść...lecz nie mowie tego bo tak chce...ale wiem że wy chcecie...i jest mi dobrze z tym że potrafie podejmować decyzje biorac was pod uwage a nie tylko wlasne pragnienia czy interesy. Wyjsc i to jak najszybciej... Osobiscie mam cicha nadzieje i nie ukrywam bede rozmawial z Domim predzej czy pozniej co by razem z Warasm i BornWild rozpoczac nowe ally..ally przyszlosci x7 abyssa a kto dojdzie to juz mnie nie interesuje...Przykro mi jezeli komus niespodoba sie opcja grania w szeregu z naszymi strao-nowymi wrogami...ale ja osobiscie uwazam ze to bedzie cos dobrego (o ile nas zechca ) A jezeli nie jezeli okaze sie to tak jak z noobkami to coz LEAVE dotyczy takze ally nie tylko clanu!!! i zaczniemy od nowa...problem jest taki ze nie czekalbym tak jak to planowalismy 2-3 tygodni tylko zaczalbym nakrecac temat od razu!!! by miec w tym duuuzy udzial by byc klanem tworzacym a nie dochodzacym do ally!!!!. CZAS nagli drodzy klanowicze...ZUS nie czeka beda odsetki!! prosze sie streszczac...musze znac wasze opinie bo je sznauje!!!!! pa caluski i wszystkiego naj dla zakochanych w jutrzejszym dniu, buzka.

PS. wiem ze dalem dupy z NC ale do nowego ally bede pierwszy i rozmowy omje nie beda mialy konca tak sobie obiecalem...innym chyba nie mysze...


Because we can't call people without wings ANGELS, we call them FRIENDS

Offline

 

#5 2008-02-13 22:00:09

Camber

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-01-26
Punktów :   

Re: Co dalej????

Hmmm wedlug mnie to mozna odejsc tylko czy SF? moze fajnie by bylo tylko czy bedzie, pamietajcie ze zawsze beda wojny a nie wiem czy zauwazyliscie ale ostatnio online zmalal i to naprawde bardzo, wydaje mi sie ze ludziom sie odechcialo troche grac przez te wojny i troche sie zrobil nieporzadek w samym klanie... jesli bedzie okazja dojsc do sf to ok zgadzam sie ale trzeba cos zrobic online dziekuje

Ostatnio edytowany przez Camber (2008-02-13 22:04:02)

Offline

 

#6 2008-02-13 23:04:06

Toughie

Nowy użytkownik

Skąd: Lubin/Wrocław
Zarejestrowany: 2007-06-15
Punktów :   

Re: Co dalej????

Mi tam zalezy na ally i grupowych akcjach jak bajum i inne takie (zawsze chcialem pojechac antharasa) z kim to bedzie to mnie wsioryba ale musi byc to ktos potezny bo bo rev zawsze bedzie w opozycji a NC nie sa poteznie choc moglo by sie tak wydawac to nawet oni w 1 party nie rozwala 100 reviwalczykow (nawet jak by to bylo stado murzynow )


"three shining friends over my head, feasting upon dead bodies of my enemies... who am I ?"

Offline

 

#7 2008-02-14 13:34:57

ghani

Pisarz akrobata

Skąd: Lubin
Zarejestrowany: 2007-06-13
Punktów :   

Re: Co dalej????

skoro jesteśmy jedyną rzeczą która trzema NB na serwie to wydaje mi się że prędzej czy później i tak odejdą, a ally się rozpanie. ufam w wasz dobry osąd i pójdę za wami, bo w zasadzie nie czuję że jestem częścią ally, ale wojny mi się spodobały po ostatnim pvp party . dajcie więcej krwiiii! ekhem... no. miło by było mieć zupełnie osobne ally, ale z SF trzymać sztamę też nie było by źle. jednak boje się trochę, że możemy trafić jeszcze gorzej, bo z NC jeszcze się da pogadać, jako że mamy tam znajomych, a kto wie jak to będzie w przyszłości.

ogólnie jestem niezdecydowana xD, ale skłaniam się do pozostania w ally.


... wait... there's no such thing as unicorns?"

Offline

 

#8 2008-02-14 19:18:26

Broziu

Użytkownik

2001432
Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2008-02-04
Punktów :   

Re: Co dalej????

Powiem szczerze, nie lubię wojen, może dla tego że nie jestem w nich dobry i nie lubię być zabijany od tak. Od początku tego ally wyszedłem może z 7 razy z CWH i poexpiłem nie za wiele. 4 razy w party i 3 razy samodzielnie z czego to się źle kończyło i nabiłem 35% lvl ( trochę za mało jak dla mnie ). Powiem po prostu że nie mam sprzętu A grade w tym broni wyplusowanej na +3 i kasy tyle aby móc sobie pozwolić na siedzenie w mieście, mam Valhale na +3 ale jej nie noszę bo po prostu mam tak skromny budżet że nie wyrabiam na BSSB. Owszem możecie powiedzieć że jestem nowy w klanie i nie mam nic do gadania, zgodzę się z tym, ale chcę powiedzieć że nudzi mi się powoli takie granie. Ja lubię konkrety , zalogować się i długo się nie zastanawiać co mam robić tylko iść moby lać bo może będę miał szczęście i jakiś full drop mi wypadnie i stan finansowy mi się zmieni. Możecie powiedzieć że narzekam, odpowiem że nie bo chcę tylko przedstawić mój punkt widzenia ally co ma wojny z większością klanów na serverze. Fajnie że inne klany dostrzegają w nas groźnego przeciwnika a nie jak myśleli że jesteśmy lajtowymi graczami.

Pozdrawiam Rafał.

Offline

 

#9 2008-02-14 21:29:06

Thenat

Pisarz

7860139
Skąd: ennistymon
Zarejestrowany: 2008-01-05
Punktów :   

Re: Co dalej????

marudzisz broziu;p;p;p;p pozdrawiam Lukasz;p


I am a very, very dangerous man, though i mightn't look like one...

Offline

 
Tutaj możesz wpisać treść, która ma się ukazać w stopce forum.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plinternet mierzyn Zdrowa żywność Kraków Garnitury Ślubne