#1 2008-01-14 22:02:11

anulek

Pisarz

Skąd: kołobrzeg
Zarejestrowany: 2007-08-30
Punktów :   

Kącik Dobrego Serducha

Tyle ostatnio w naszym klanie się mówi o pomaganiu: ja pomagam , ty nie pomagasz,on pomaga my pomagam i boli mnie ta cała sytuacja i licytowanie się - kto komu , jak i ile pomógł.Ludki Kochane pomyślcie - prawdziwi altruiści są skromni i tak naprawdę nie chwalą sie tym, że innym pomagają - po prostu to robią, a największą nagrodą jest dla nich magiczne słowo - Dziękuje.
Pomyślałam więc o tym, że możemy przecież na forum napisać - " dziękuje Ci pomogłeś mi ".
I może ja zacznę.
Przede Wszystkim Dziękuje Wam Wszystkim za to , że  jesteście.
Dziękuje , za pomoc w złożeniu Majestica i mojego setu DC ( recki na MJ dostałam od klanu i butki DC , no i Despa)
Dziękuje mojemu mężowi , że gra ze mną w L2 (inaczej bym nie mogła grać bo by mnie od kompa wyganiał )
Dziękuje Gosi i Sławkowi za to, że tak wiele robią dla innych a szkoda , że tak niewielu o tym wie
Dziękuje Andrzejowi i Karolowi za wsparcie i dobrą radę - jestem noobem a oni nigdy mnie nie wyśmiali i zawsze mogłam usłyszeć od nich dobre słowo
Dziękuje Tomkowi niepoprawnemu altruiście za to, że chce nas zarazić tą nieuleczalną chorobą jaką jest radość z niesienia pomocy innym
Dziękuje Wojtusiowi za to , że jest moim ulubionym Łobuzem w FA
Dziękuję Marcinowi - Radhanilowi za to, że uczy nas szczerości i bycia sobą
Dziękuje Gabciowi za ................... całokształt i za to , że jest moim pierwszym przyjacielem jakiego spotkałam w tej grze (kolejny niereformowalny altruista )
Dziękuje Dorce , Tybkowi i Klawemu za poczucie humoru i radość jaką każdego dnia wnoszą na TS'a ( Dorka Ty zielony, galaretowaty Chochliku) i za to, że uczą jak można śmiać się z samego siebie
Dziękuję Pagankowi za jego wyrozumiałość i rozsądek
Dziękuje Jankowi za jego entuzjazm i zapał i za to, że próbuje  próbuje nam to przekazać
Dziękuje wujkowi Jurkowi za to, że jak tylko pojawia się na TS'ie to od razu buzia mi się uśmiecha

Po prostu dzękuje że Jesteście.

Ps.
pomyślcie może warto czasami napisać to magiczne słowo?


"Kochaj tak, jakby Cię nigdy nikt nie zranił
A tańcz tak, jakby nikt nie patrzył
Śmiej się tak, jak tylko dzieci się śmieją
Żyj tak, jakby tu było niebo"

Offline

 

#2 2008-01-14 23:50:01

ghani

Pisarz akrobata

Skąd: Lubin
Zarejestrowany: 2007-06-13
Punktów :   

Re: Kącik Dobrego Serducha

wzruszyłąm się anuś. super pomysł. to ja też .

ja dziękuję Tobie za miłe słowa o nas i tym co staraliśmy się wszyscy budować od dawna.

króliczkowi także, za to że dzięki niej mogłam zrobić subkę i która poświęciła w tym celu chwilowo swoją.

gosi za jej szalony śmiech i środowe wieczory.

sławkowi za stoickie podejście do nas nieporadnych i bycie wielkim charyzmatycznym przywódcą xD.

andrzejowi za ściągnięcie pewnego kwietniowego dnia L2.

rafałowi za pierwsze w L2 party.

tybkowi i szymkowi za the 70's show! i to że są najprawdziwszymi rycerzami. fanka z tej strony .

michałowi, że jest takim rozkosznym zboczuchem .

wojtasowi, którego jeszcze dopadnę z butelką wódki i nie wykręcisz się złym samopoczuciem kolego .

moni za bycie szaloną kumpelą, z którą można chłopakom płatać kawały.

karoli za to że jest przyszłym maniakiem anime i do tego uwielbia gravitation xD.

karolowi, za bycie karlinho który sprzątnął nam dc light drop sprzed nosa w pierwszym party jakie zagraliśmy.

mariuszowi za bycie najlepszym komornikiem jakiego ta gra widziała.

robertowi, który pewnie tego nie przeczyta, ale mimo wszystko miło się go wspomina.

krzysiowi za to że jest pączkiem .

ani i ciastkowi , którzy są genialni kiedy razem grają i rozmawiają na tsie. do zobaczenia mam nadzieję w lutym łobuzy.

marcinowi, który zawsze brzmi tak srogo, ale wymyślił grzegorza grabarza, który bawi mnie do dziś.

wujkowi jurkowi za bycie naszym wujkiem jurkiem, poświęcającym wiele dla nas.

wszystkim nowym, których jeszcze mam nadzieję poznać lepiej. bo szaleńców w naszym klanie nigdy za mało.

no i pewnemu ktosiowi, kto za mną biega i mi wciska drogocenne zabawki. przy okazji, możesz już przestać >:}.

dziękuję wszystkim za cierpliwość, humor i mądrość. za chwile wspaniałej zabawy, chwile relaksu lub zdumienia, ale też chwile smutku i złości, bo bez tego umarlibyśmy z nudów a FA nie było by tym czym jest .

jakby się tak zastanowić to ja was wszystkich paskudy kocham . nigdy się nie zmieniajcie.


... wait... there's no such thing as unicorns?"

Offline

 

#3 2008-01-16 11:24:09

TRYMEUP

Pisarz

8812688
Skąd: Lódź (dusza w Lubinie)
Zarejestrowany: 2007-06-22
Punktów :   
WWW

Re: Kącik Dobrego Serducha

Witajcie

no wiec ja lekko zawstydzony (rumienie sie w roznych miejscach ...) chcialbym podziekowac, ze jestescie dla mnie wyrozumiali i nie krzyczycie na mnie ze pomogliscie mi w zrobienu Sword Muse (przy okazji to jest muza miecza a nie mysza miecza a nie macie teraz ze mnie pozytku... bo nie zawsze moge grac. Obiecuje sie poprawic i chcialbym sie z Wami podzielic dobra wiadomoscia, ze jest szansa, ze juz niedlugo bede mial prace a wiec bede mial szanse ponownie w Wami grac - obecnie poszukiwanie pracy jest tak absorbujace, ze nie daje rady grac. Poza tym, w Poznaniu, gdzie obecnie sypiam, mam tylko 272kb/s i nie daje rady sie nawet zalogowac na L2

Chcialbym tez podziekowac wszystkim, ktorzy mi pomogli przy zrobieniu 3 profki i wszystkich questow potrzebnych do
subki. Mysle, ze wielu osobom powinienem podziekowac ale Andrzej, nasz Bishop Onanista, niechrapiacy wariat, sciagajacym nie tylko L2 ale tez cokolwiek owy sciaga na klanowych imprezach (jeszcze ciagle zaluje, ze mnie tam nie bylo) jest ta osoba, ktorej powinienem podziekowac najbardziej co niniejszym czynie.

Chcialbym tez podziekowac moim siostrzencom, ktorzy madrze zarzadzaja moimi pieniedzmi i dbaja abym byl dobrze i odpowiednio ubrany i nie przynosil wstydu rodzinie tej genetycznej i tej klanowej (uzycie okreslenia prawdziwej rodziny mogloby nie byc jednoznaczne podobnie jak to sie zdarzylo w czasie lamania oplatka i skladania zyczen swiatecznych, kiedy powiedzialem Andrzejowi, zeby lepiej organizowal sobie czas w swiecie rzeczywistym a Andrzej ze zdziwieniem popatrzyl na mnie i powiedzial - w ktorym swiecie rzeczywistym ?

Oprocz tego chcialbym Wam powiedziec, to czego nie wiecie o Andrzeju - w kwestii obroki zdjec cyfrowych - a czego doswiadczylem kiedy obrabial moje zdjecia z Tunezji - jest absolutnym PROFII. Potrafi  z nieostrego, za ciemnego i generalnie do d..y - zrobic piekne zdjecie jak pocztowka RESPECT

Odę do Andrzeja pisze i wystawie ja na forum.

Ostatnie zdanie, ktore mowi wiecej niz wszystkie inne slowa - gdyby nie Wy i Wasza pomoc i atmosfera panujaca w grze, klanie i na TS - nie poznalbym Was i bym po prostu nie gral - a to byloby straszne ...

Dziekuje za to,czym kazdy z Was sie ze mna dzieli a co kazdy z Was ma najcenniejszego - za Wasz czas i chetnie spedze z Wami moj czas.

Jurek / Wujek / TRYMEUP


... Rules can be barriers to hide behind or guidelines for the wise to consider to break them ...
... Prediction is always difficult - especially about the future ...
... a wszystko to sie rozgrywa na pograniczu Średniowiecza i Zdrowego Rozsądku ...
... jesteśmy tylko ludźmi, choć niektórzy są Białymi Elfami ...

Offline

 

#4 2008-01-16 15:46:13

krakers11

Użytkownik

387364
Zarejestrowany: 2007-08-28
Punktów :   

Re: Kącik Dobrego Serducha

A JA w zwiazku ze udalo mi sie zalogowac na forum i mam nadzieje ze wyslac do Was tego postac (bo juz kilka razy pisalem ale mi net siadl ) chcialbym Bardzo Pozdrowic MOja ZONE ANNE i naszego psa-konia.Kolegow z pracy.Rodzinke Paluchow z LUBINA ( oczywiscie cala ),Doomiego,Typhona,ciocia JAdzie, Slawomira i Malgorzate z Kluczborka,WSZYSTCH LUDKOW Z KLANU - Marcina,Janka,Roberta,Monike,Karoline,Anie,KAROLA,Krzysia i Krzysia,Gabryjela,Mariusza,Szymona,TYberiusza(czytaj Karola),Wojtka no i chochlika - DORKE i tego z Blackpoola TOmasza i jeszcze braci Golcow.
A  takze szczegolne podziekowania dla administracji tego forum Krzysia,Khazana i Bartoliniego
I Wujka JURKA tez POZDRAWIAM
O kim zapomnialem przepraszam i

DZIEKUJE DOWIDZENIA

Offline

 
Tutaj możesz wpisać treść, która ma się ukazać w stopce forum.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl