FoRsAkEn AnGeLs

FoRsAkEn AnGeLs

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2007-08-25 15:09:05

khazan

Administrator

6217191
Zarejestrowany: 2007-06-12
Punktów :   

Witamy Was

Witamy Wszystkich którzy zdecydowali się dołączyć. Mam nadzieję, że będzie nam się grało dobrze. Jeśli ktoś czytał nasze formu wpadł napewno na temat Regulamin. Rada starszych nie istnieje, to taki żarcik, niektóre punkty proszę traktować z przymrużeniem oka, nie mniej jednak zawarto tam dużo pozytywnych zasad. Działamy na zasadzie: dobra zabawa, wzajemny szacunek, zaufanie, dobra zabawa. Mam nadzieję, że szybko się poznamy i będziemy stanowić jedną silną i zgraną grupę. Wszelkie pozytywne pomysły mile widziane. Miłej zabawy

Offline

 

#2 2007-08-27 09:08:36

ghani

Pisarz akrobata

Skąd: Lubin
Zarejestrowany: 2007-06-13
Punktów :   

Re: Witamy Was

czołem nowi . witajcie w najbardziej pokręconym klanie na serwerze. fajnie, że jesteście *ściska nowych klanowiczów*.


... wait... there's no such thing as unicorns?"

Offline

 

#3 2007-08-27 18:51:11

Radhanil

PROPISARZ

4192843
Zarejestrowany: 2007-06-13
Punktów :   

Re: Witamy Was

Dzien dobry .
Chce napisac ze ... sam czasem sie zastanawiam kim jest Ghani  ( ona, on ,ono ) XD.
Witam nowych czlonkow
Dziekuje
Dobranoc.

Ostatnio edytowany przez Radhanil (2007-08-27 18:52:00)

Offline

 

#4 2007-08-28 10:40:17

ghani

Pisarz akrobata

Skąd: Lubin
Zarejestrowany: 2007-06-13
Punktów :   

Re: Witamy Was

sama ghani zastanawia się kim jest ghani . niby ona, ale zdecydowanie nie zchowuje się jak baba . hmm TO taki interesujący przypadek. ale panie gabrielu proszę nie panikować wszystko i tak zostaje w rodzinie (czyt. klanie).

a tak serio nasi nowi, marsz do kącika 'kilka słow o sobie' i napiszcie nam coś fajnego. wiecie takie konkretne rzeczy: numery telefonu, rozmiar majtoch, stan psychiczny, ulubione jedzonko i kolor dywanu . i do zobaczenia na L2.


... wait... there's no such thing as unicorns?"

Offline

 

#5 2007-08-28 14:20:45

Deithwen

Pisarz akrobata

Skąd: Lubin
Zarejestrowany: 2007-06-12
Punktów :   

Re: Witamy Was

Dora ty wariacie jeden !!!

Ghani - To postac z kreskówki. Urodziła się w małym domku w lesie, dlatego od wielu lat ma upodobania do zielonego
Od najmlotszych lat wyróżniała się znajomościa "Art of war" co budziło postrach wśród jej kuzynostwa:P
Dopiero po kilkunastu latkach przerodziła się w pięknego łabędzia (3 profa).
Ale jak każdy osobnik orcowy ma wzrodzone zdolności RAGE i Blood Lusta:P
Myśle, że sami się przekonacie.

PS: DORA BRUDZIE JAK TAM PIESEK ??


"...Save the World - Kill Bishop - this man is crazy..."

Offline

 

#6 2007-08-29 01:07:54

Bl4ckbird

PROPISARZ

3982826
Skąd: Blackpool
Zarejestrowany: 2007-06-14
Punktów :   

Re: Witamy Was

O kuźwa...hehe jak ja was kocham... ;-D


Because we can't call people without wings ANGELS, we call them FRIENDS

Offline

 

#7 2007-08-29 12:09:48

ghani

Pisarz akrobata

Skąd: Lubin
Zarejestrowany: 2007-06-13
Punktów :   

Re: Witamy Was

dzięki dzięki za komplemenciory panie cardynał, ale pamiętaj ty się musisz trzymać z celibacie bo inaczej group res i heal nie zadziała . więc łapy precz od zielonej zboczuchu ty >:}.

tomuś... no baaaaa jest za co , ale dziękuję przynajmniej w imieniu swoim.

UWAGAAAAA, a teraz nastąpi długi i monotonny opis wydarzeń ostatnich dni.

ta psinka... TO DIABEŁ WCIELONY! leje jak szalona, a na coś cięższego zawsze idzie na dywan burżujka, do tego jest jak studnia bez dna! a do tego robi ciagle słodką minę i nie da rady jej za to opitolić. ja się zwalniam z takiej psiny! dodatkowo nie da rady z nią wyjść bo co sekunde jakaś napalona babcia albo naszprycowana cukrem małolata krzyknie "JAKI ŚLIIIICZNY" podnosi ją i przytula, BEZ PYTANIA! chyba zacznę nosić paralizator albo traktować każdego steal essence póki się nie nauczą grrrrr . dodatkowo mam jeszcze jedno zażalenie... albo dwa. pierwsze to takie, że mianowicie: menda nie daje mi spać w nocy, ona chyba ciągnie na energizerach bo ciągle by się chciała bawić. a drugie to takie, że przez nią grać w L2 nie mogę, bo musze ją tropić ciągle żeby mi nie nalała w pokoju xD. no i chyba zostanie nazwana skwarek muahahahahahah . AAA i okazało się że ma ok 7 tygodni, całe szczęście. ale dzisiaj doomsday - rodzice wracają w nocy. zrobię im numer i pochowam wszystko jakby nigdy nic i rano ją napuszczę na mamę bo pewnie będzie na kompie siedzieć sasasasa *knuje*.


... wait... there's no such thing as unicorns?"

Offline

 

#8 2007-09-01 17:27:55

Deithwen

Pisarz akrobata

Skąd: Lubin
Zarejestrowany: 2007-06-12
Punktów :   

Re: Witamy Was

Cała Dora

Cieszę sie, że piesek sprawia Ci tyle radości

Uwielbiam ten tekst obywatela G. : "Dziekuje w imieniu moim i moich byłych"  - Jest poprostu zajebisty )
Pierszy raz jak to czytałem to się prawie posikałem na dywan, który naprawdę dużo już przeżył i dużo mógłby poopowiadać )


"...Save the World - Kill Bishop - this man is crazy..."

Offline

 

#9 2007-09-19 12:36:42

TRYMEUP

Pisarz

8812688
Skąd: Lódź (dusza w Lubinie)
Zarejestrowany: 2007-06-22
Punktów :   
WWW

Re: Witamy Was

Hej, witajcie Nowi Klanowicze

zakladam, ze przemysleliscie swoja decyzje zanim przystapiliscie do tego klanu, jak to by zrobil kazdy normalny gracz L2 (zakladam, ze sa tacy) bo ja tez kiedys bylem normalny a teraz - juz nie jestem pewien ... mam sws na 70 lvl i moje zycie juz nigdy nie bedzie takie samo ...

Ostatnio jak widzialem Dorke (GHANI), nie byla zielona ale ja poszedlem spac a co wyscie tam pili to nie wiem, wiec mozliwe, ze tak skonczylo sie, ze pozieleniala. Mozliwe tez ze pozieleniala ze zlosci, nienawisci, checi zabicia albo z innego uczucia, w ktorych to negatywnych uczuc wywolywaniu mistrzem jest BISHOP-onanista. Onanista nie z wyboru tylko z przymusu, bo jak to juz Dorka napisala musi byc stanu wolnego aby byc w stanie rzucic group resa.

(co by nie bylo ze pisze teksty obsceniczne - jestem Wujek, z Polski i co pisze na temat Bishopa to szczera prawda, nie martw sie Andrzej, wszystko zostanie miedzy nami - w klanie jak w rodzinie )

A co do dywanu - to potwierdzam, ze przezyl niejedno i skad inad ma tez slabosc do duzych kolorych ozdobionych duzymi piorami ptakow ...

Co do psa o imieniu GAYA (czyli ziemia jak sie domyslam) bardzo prosze DORKE o podeslanie zdjec z psim ojcem Neronem na jwechta@yahoo.com.

A co do starszych Pan podnoszacych mala Lessie trzeba przygotowac 2 napisy i podpiac je do obrozy : Mam wscieklizne !
i Nienawidze pachnacych stechlizna, spruchnialych i rozpadajacych sie ze starosci bab ! Na takie chetnie sikam!
wiem wiem ten drugi napis trzeba jakos skrocic zreszta, te stare baby i tak zapewne sa slepe wiec nie wiem czy ten drugi napis wogole zadziala.

Piszcie Nowi Klanowicze - kazdy post mile widziany

Jurek, Wujek / TRYMEUP (chwilowo Poznaniak)


... Rules can be barriers to hide behind or guidelines for the wise to consider to break them ...
... Prediction is always difficult - especially about the future ...
... a wszystko to sie rozgrywa na pograniczu Średniowiecza i Zdrowego Rozsądku ...
... jesteśmy tylko ludźmi, choć niektórzy są Białymi Elfami ...

Offline

 

#10 2007-09-19 14:02:15

ghani

Pisarz akrobata

Skąd: Lubin
Zarejestrowany: 2007-06-13
Punktów :   

Re: Witamy Was

ooo o jest myśl z ta karteczką >:}. niestety na gaję (tak dokładnie ziemia) rzucają się również młode osoby. ostatnio mała rozhisteryzowana dziewczynka biegnąca na pełnym gazie w kierunku nic nie podejrzewającej gai tak mnie wystraszyła, że mojemu zdziwieniu mógł dorównać tylko gniew baiuma. a takie niestety nie potrafią czytać .

w zasadzie to nie pozieleniałam jeszcze zewnętrznie, ale wewnętrznie dzieje mi się mała irlandia. 

zdjęcia prześlę, jak tylko dotrę do domu teraz już wiem gdzie .

P(o).S(ingu) obsceniczne teksty zawsze mile widziane w naszym zwariowanym klanie .


... wait... there's no such thing as unicorns?"

Offline

 

#11 2007-09-19 18:35:10

LikeAnAngel

Pisarz

3436953
Skąd: Kluczbork
Zarejestrowany: 2007-06-13
Punktów :   

Re: Witamy Was

bishop-onanista z przymusu:lol:  Jurek jestes the best
P.S. co Ty robisz w Poznaniu???przeciez miales wyjezdzac za granice

Offline

 

#12 2007-10-02 22:48:12

TRYMEUP

Pisarz

8812688
Skąd: Lódź (dusza w Lubinie)
Zarejestrowany: 2007-06-22
Punktów :   
WWW

Re: Witamy Was

Gosiu,

jako, ze Poznan pieknym miastem jest ...
rozbrykanym tez jest (patrz koziolki ...)
dodatkowo niedaleko polozonym od innych pieknym miast polskich
to poszukuje w nim pracy tak samo jak w Pile, Wroclawiu, Warszawie i innych

rozpatruje tez tzw zagranice, ale mam przeciez mojego 8smio letniego Gabrysia
w Jeleniej Gorze - wiec nie chce za daleko od niego odjezdzac ... no ale nie poto sie
uczylem 22 lata aby pracowac za grosze w tym P(iiiiiiii)ieknym kraju

Tak wiec jestem rozdarty wewnetrznie, w przenosni i doslownie tez (na ostatnim meczu siatkowki
rozpekly mi sie spodnie, bo troche za szeroki krok dalem - no ale co ja tu Wam bede - lepiej
napisze wierszyk)

bo juz 22.00 i nie zanosi sie aby C6 sie pojawil przez nast 2h

Jurek Wujek / TRYMEUP


... Rules can be barriers to hide behind or guidelines for the wise to consider to break them ...
... Prediction is always difficult - especially about the future ...
... a wszystko to sie rozgrywa na pograniczu Średniowiecza i Zdrowego Rozsądku ...
... jesteśmy tylko ludźmi, choć niektórzy są Białymi Elfami ...

Offline

 

#13 2007-12-14 16:52:51

Radhanil

PROPISARZ

4192843
Zarejestrowany: 2007-06-13
Punktów :   

Re: Witamy Was

Witam
Ty nie  masz miec nadzieje tylko napewno pokochasz ten klan

Offline

 

#14 2007-12-14 17:23:04

ghani

Pisarz akrobata

Skąd: Lubin
Zarejestrowany: 2007-06-13
Punktów :   

Re: Witamy Was

witaj nowiutki .


... wait... there's no such thing as unicorns?"

Offline

 

#15 2007-12-14 18:41:51

Bl4ckbird

PROPISARZ

3982826
Skąd: Blackpool
Zarejestrowany: 2007-06-14
Punktów :   

Re: Witamy Was

Oj bedziesz jeszcze żałować, że  do nas trafiłeś jak posłuchasz...Gosi czy braci P ;D ...ale fajnie że jesteś i + za odwagę


Because we can't call people without wings ANGELS, we call them FRIENDS

Offline

 
Tutaj możesz wpisać treść, która ma się ukazać w stopce forum.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl