FoRsAkEn AnGeLs

FoRsAkEn AnGeLs


#31 2008-07-08 20:58:43

Mateusz-Devil

Pisarz

5521980
Skąd: Wojciechowice
Zarejestrowany: 2008-05-16
Punktów :   

Re: Pożegnanie

okok


I need to die, To feel Alive.

Offline

 

#32 2008-07-09 08:55:00

Camber

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-01-26
Punktów :   

Re: Pożegnanie

Dziekuje za wspolna gre hmm chociaz ze gralem z wami pol roku bardzo sie przywiazalem i mysle ze nadal bedziemy walczyc w wspolnej sprawie, a napewno ten caly spor kiedys zniknie. Moze tak musialo byc? Nie wiem kazdy sam wcisnal LEAVE nikt nikogo nie zmuszal, moze brak sily na walke z tymi bzetami na forum nie wiem ale bede miec mile wspomnienie i jeszcze wieksze checi do gry a napewno bede online. Zawsze moge pomoc do zobaczenia w grze

Sry dorka ale musze to napisac jedyne co widze to udzielasz sie na forum a grze nic i nie mow ze ludzie nie walczyli zeby klan istatnial w danym skladzie, a nawet jesli bylas na swoich krasiach to raczej nie pomagalas klanu walczyc.

Dziekuje wyrazilem swoje zdanie juz mnie na tym forum nie bedzie

Ostatnio edytowany przez Camber (2008-07-09 09:15:16)

Offline

 

#33 2008-07-09 10:59:45

MoNikaPL

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-06-13
Punktów :   

Re: Pożegnanie

Co to ma wogole byc ,weszlam na forum i oczom nie wierze co tu piszecie .Koniec FA to chyba jakis zly sen Wracam w niedziele i mam nadzieje ze zobacze kolo swojego nicku cresta FA. Do zobaczenia

Ostatnio edytowany przez MoNikaPL (2008-07-09 11:11:57)

Offline

 

#34 2008-07-09 11:54:09

ghani

Pisarz akrobata

Skąd: Lubin
Zarejestrowany: 2007-06-13
Punktów :   

Re: Pożegnanie

Camber napisał:

Sry dorka ale musze to napisac jedyne co widze to udzielasz sie na forum a grze nic i nie mow ze ludzie nie walczyli zeby klan istatnial w danym skladzie, a nawet jesli bylas na swoich krasiach to raczej nie pomagalas klanu walczyc.

prawda marku nie było mnie, ale jak dla mnie fakt że sławek robi przerwę nie jest powodem by wszyscy opuszczali klan. walczyłam, nie walczyłam, ale jestem od początku istnienia tego klanu, tak jak tomek czy andrzej, bez względu na jego skład i przykro mi patrzec na rozpad czegoś co wspólnie tworzyliśmy, nawet jeżeli brakło mnie przy ostatnich rozdziałach . dlatego wyraziłam tylko swoje zdanie. w końcu po to mamy forum .

też mam nadzieję, że jeszcze wspólnie powalczymy i jeszcze się stare dobre FA zejdzie z powrotem. w każdym razie klan pozostaje. sławek nic nie powiedział o rozwiązaniu więc myślę że będzie dobrze :}.


... wait... there's no such thing as unicorns?"

Offline

 

#35 2008-07-09 16:20:12

TRYMEUP

Pisarz

8812688
Skąd: Lódź (dusza w Lubinie)
Zarejestrowany: 2007-06-22
Punktów :   
WWW

Re: Pożegnanie

Thenat napisał:

... nie zrozumialem, na przyklad dlaczego poswiecacie 10-20 osob, dlatego ze mieliscie problem z trzema czy czterema. Ostatnimi czasy doszlo do nas do klanu kilku super ludkow ktore liczyly na to ze jest to klan w ktorym naprawde warto byc jednakze Wasza szybka reakcja na problem jakze osobisty w klanie bylo zawinac sie w kilka osob bo inaczej tego nie moge nazwac. Mam nadzieje, ze uda Wam sie stworzyc cos rownie fajnego-ja zostaje zawdzieczam temu klanowi wiele i bede mu wierny do konca, Wam natomiast dziekuje za wspolna gre jestescie fajni goscie i tylko szkoda, ze angielskim wyjsciem popsuliscie ogolne wrazenie ktore po sobie zostawicie...

Witajcie

wybralem Twoj post Lukaszu (mam nadzieje ze nie spaliles tej hali ...) i odpowiedz na niego bedzie moim ostatnim postem na forum FA. Z wlasnego wyboru przycisnalem LEAVE a jako nieklanowicz automatycznie zrezygnowalem z prawa aby tu zagladac.

I szczerze mowiac, przykro mi jest czytac niektore posty, sa dla mnie w niezrozumialy sposob przesycone zloscia czy zlosliwoscia. Coz chyba w tych trudnych czasach ludzie pokazuja swoje prawdziwe oblicze.

Tym bardziej, dziekuje, ze Twojego posta Lukaszu, jest szczery i naprawde jest mi przykro, ze tak sie stalo. Bo ludzie sa zmuszeni wybierac miedzy FA jakie znaja i czyms nieznanym. Jednak to jak jest mi przykro jest niczym w porownaniu z tym jak jest przykro chlopakom. Byli wspoltworcami FA i jezeli ktos mysli, ze odeszli z FA z lekkim sercem, to znaczy ze nie zna ich i bardzo sie myli. Dopoki mogli walczyli o zasady FA w ramach FA. Teraz beda to robic w innych ramach, byc moze tym razem sie im uda.

Thenat napisał:

... Wasza szybka reakcja na problem jakze osobisty w klanie bylo zawinac sie w kilka osob bo inaczej tego nie moge nazwac.

Jezli opuscili FA, mimo tego, ze twierdzili ze nigdy nie opuszcza, mimo tego ze byli wspoltworcami, to moze sie warto zastanowic czy nie byla to ostatecznosc i czy nie probowali wszystkich innych opcji. Jezeli im ufacie/ufaliscie powinno byc oczywiste, ze walczyli o FA ale byc moze FA przestalo byc FA, o jakie walczyli i zrozumieli ze nie podolaja. Znam moich siostrzencow i moge Wam powiedziec, ze odejscie z FA jest dla nich czyms w rodzaju porazki zyciowej. Jak ludzie ktorzy od 3 lat usiluja cos zrobic - cos duzego, cos z INNYMI LUDZMI, cos DLA INNYCH LUDZI i ktoregos dnia zdaja sobie sprawe, ze nie dali rady.

Twierdzenie, ze nie probowali walczyc, jest dosc dziwne, bo kazdy, komu pomagali zrobic Ketre (pewnie robili ja z 50 razy), kto czytal forum, kto gral godzinami, byl z nimi na TS do szarego switu - gdyby chcial to by widzial - ze walczyli dopoki walka zamienila sie w osobiste wycieczki do Andrzeja, jego "przerosnietych ambicji", jego "chamskich odzywek", "mistrzu wywoływania kłótni" i zadziwiającego "zamknij sie cwaniaku". Jak sie spotkam z Andrzejem na pewno go zapytam, co tez Ty zrobiles, tym wszystkim milym ludziom, ze pisza takie rzeczy ? Andrzeja, ktory z pewnoscia pomogl najwiekszej ilosci ludzi w klanie FA. Ale niestety duzo latwiej jest zobaczyc drzazge w czyims oku niz belke w swoim ... Ludzi się kocha mimo ich wad.

Thenat napisał:

... Ostatnimi czasy doszlo do nas do klanu kilku super ludkow, ktore liczyly na to ze jest to klan w ktorym naprawde warto byc

FA zawsze bylo i jezeli zostana w nim tacy ludzie jak Ty - zawsze bedzie klanem, w ktorym warto byc. Z tego punktu widzenia "ludki" dobrze trafily

Ale, Lukaszu zgodzisz sie ze mna,  ze KLAN to nie nazwa. KLAN to ludzie, ktorzy go Tworza, to Ci ludzie, ktorych sie spotyka kiedy sie loguje do gry, ktorych glosy, smiech i przeklenstwa sie slyszy na TS. Jak to napisal Tomasz, kazdemu, komu nie przeszkadza Andrzeizm, kogo sercu są bliskie idee jakie przyswiecaly w FA sprzed miesiecy - jest mile widziany w nowym klanie.

I na koniec

Thenat napisał:

... nie zrozumialem, na przyklad dlaczego poswiecacie 10-20 osob, dlatego ze mieliscie problem z trzema czy czterema.

Lukaszu, tych osob jest obawiam sie wiecej, ale faktycznie tym bardziej mnie boli, ze niektore z nich, juz sa w innych klanach i byc moze juz nawet nie pamietaja jak sie pisze Forsaken Angels. A wiekszosc osob pozostalych nadal w klanie FA jest rozdarta miedzy lojalnoscia a tym co im podpowiada serce.

Ktos kiedys powiedzial, ze w L2 jest jak w zyciu - do tej pory nie zdawalem sobie sprawy jak bardzo to stwierdzenie jest prawdziwe.

Drodzy, dziekuje za wspolne granie przez 2 lata. Za wszystko czego sie od Was nauczylem i w czym mi pomogliscie. Mam nadzieje, ze nie bede za Wami tesknil bo nadal bedziemy razem grac. Zawsze odpowiem na kazdego PM i jak bedziecie mnie potrzebowac - pospiesze kazdemu z pomoca

Jurek / Wujek / Trymeup

PS : a jezeli ktos chce napisac, ze napisalem tego posta, zeby sie podlizac siostrzencom - no coz ... trudno. Niektorzy nie zobacza prawdy nie dlatego, ze sa slepi, tylko dlatego, ze nie chca jej zobaczyc.

Ostatnio edytowany przez TRYMEUP (2008-07-09 17:15:03)


... Rules can be barriers to hide behind or guidelines for the wise to consider to break them ...
... Prediction is always difficult - especially about the future ...
... a wszystko to sie rozgrywa na pograniczu Średniowiecza i Zdrowego Rozsądku ...
... jesteśmy tylko ludźmi, choć niektórzy są Białymi Elfami ...

Offline

 

#36 2008-07-10 12:01:39

Mateusz-Devil

Pisarz

5521980
Skąd: Wojciechowice
Zarejestrowany: 2008-05-16
Punktów :   

Re: Pożegnanie

MoNikaPL napisał:

Co to ma wogole byc ,weszlam na forum i oczom nie wierze co tu piszecie .Koniec FA to chyba jakis zly sen Wracam w niedziele i mam nadzieje ze zobacze kolo swojego nicku cresta FA. Do zobaczenia

Nie, to nie zły sen. To prawda. Przeczytaj wszystko uważnie. Teraz jest nowy klan, tych którzy pozostali wierni forsakenangels. TearsOfHeaven, Fa zostało. Ale może by tego wszystkiego dało by się uniknąć gdyby Barbel wcześniej powiedział że być może wróci Przykro mi, Zapraszamy do ToH lub jak chcesz możesz zostać w fa nadal z crestem,Tylko bez aktywnego lidera. Trzymaj sie Monia.


I need to die, To feel Alive.

Offline

 

#37 2008-07-10 14:39:58

MoNikaPL

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-06-13
Punktów :   

Re: Pożegnanie

Jak wroce to zobacze ,jeszcze nie wiem co zrobie .Czy zostane w FA czy moze pojde do innego lub bede bez klanu Do jakiego ToH ?

Ostatnio edytowany przez MoNikaPL (2008-07-10 14:44:22)

Offline

 

#38 2008-07-10 14:58:56

Radhanil

PROPISARZ

4192843
Zarejestrowany: 2007-06-13
Punktów :   

Re: Pożegnanie

Cos ty sie tak do tego lidera przyczepil ?! to ma byc niby twoja wymowka na opuszczenie FA, nieaktywny lider? Klan to nie tylko LIder i crest ,a takze ludzie go współtworzący i tam tez sa ludzie nadal.
Ma fact duuzy problem i wcale mu sie nie dziwie, ze cos takliego napisal - emocje, a tu nagle ludzie zabieraja dupy w troki.
Dziwi mnie tylko jedna rzecz bo przeciez mielismy juz kilku takich delikwentow, ktorzy zachowywali sie tak jak ja ostatnio ( czego sie wstydze) i bez problemu dalismy sobie rade , a tu nagle zamiast zalatwic mnie jak tamtych, a tu nawet nikt nie stanol w obronie Andrzeja i nie powiedzial wprost zamknij sie!!! jak Ci sie nie podoba to wypad!  woleliscie  uciec. Szkoda, ze dopiero po wszystkim znalazl sie ktos, kto przywolal mnie do pozadku.  No i mowimy tu o wiernosci i przyjazni tak ?!  ( nie oczekuje odpowiedzi sami sobie odpowiedzcie)

Ostatnio edytowany przez Radhanil (2008-07-10 15:05:59)

Offline

 

#39 2008-07-11 11:01:54

Mateusz-Devil

Pisarz

5521980
Skąd: Wojciechowice
Zarejestrowany: 2008-05-16
Punktów :   

Re: Pożegnanie

Radhanil napisał:

Cos ty sie tak do tego lidera przyczepil ?! to ma byc niby twoja wymowka na opuszczenie FA, nieaktywny lider? Klan to nie tylko LIder i crest ,a takze ludzie go współtworzący i tam tez sa ludzie nadal.
Ma fact duuzy problem i wcale mu sie nie dziwie, ze cos takliego napisal - emocje, a tu nagle ludzie zabieraja dupy w troki.
Dziwi mnie tylko jedna rzecz bo przeciez mielismy juz kilku takich delikwentow, ktorzy zachowywali sie tak jak ja ostatnio ( czego sie wstydze) i bez problemu dalismy sobie rade , a tu nagle zamiast zalatwic mnie jak tamtych, a tu nawet nikt nie stanol w obronie Andrzeja i nie powiedzial wprost zamknij sie!!! jak Ci sie nie podoba to wypad!  woleliscie  uciec. Szkoda, ze dopiero po wszystkim znalazl sie ktos, kto przywolal mnie do pozadku.  No i mowimy tu o wiernosci i przyjazni tak ?!  ( nie oczekuje odpowiedzi sami sobie odpowiedzcie)

Lol ?! Wez wogóle nic nie mów bo tak szczerze to żałosny jesteś. Tyle. Myślisz że było dla mnie miłe kliknięcie "Leave" i opuszczenie tych osób które pozostały? Nie! Zaczynasz swoimi podtekstami denerwować pare osób, nie tylko mnie.
Naprawde nie chce się z tobą kłucić ale jak tak stawiasz sprawe, to będę.
Tak szczerze nie chciałem tego pisać ... ale honor mnie zmusił. Są osoby dla mnie ważne w tym klanie, za którymi pójde nawet i w głąb piekła. Jeżeli i oni odeszli, to i ja. I nie gadaj mi tu głupot że nieaktywny lider to nic... bo to wiele dla klanu takiego jakim byliśmy.

Ostatnio edytowany przez Mateusz-Devil (2008-07-11 11:05:21)


I need to die, To feel Alive.

Offline

 

#40 2008-07-11 12:54:44

Fiksat

Pisarz

Zarejestrowany: 2007-08-23
Punktów :   

Re: Pożegnanie

Mateusz-Devil napisał:

[
Lol ?! Wez wogóle nic nie mów bo tak szczerze to żałosny jesteś. Tyle. Myślisz że było dla mnie miłe kliknięcie "Leave" i opuszczenie tych osób które pozostały? Nie! Zaczynasz swoimi podtekstami denerwować pare osób, nie tylko mnie.
Naprawde nie chce się z tobą kłucić ale jak tak stawiasz sprawe, to będę.
Tak szczerze nie chciałem tego pisać ... ale honor mnie zmusił. Są osoby dla mnie ważne w tym klanie, za którymi pójde nawet i w głąb piekła. Jeżeli i oni odeszli, to i ja. I nie gadaj mi tu głupot że nieaktywny lider to nic... bo to wiele dla klanu takiego jakim byliśmy.

Wiesz co Mateusz wiem ze jestes troche mlodszy od nas, i tak sie zastanawiam czy w szkolach przestano uczyc czytania ze zrozumieniem?
Wez przeczytaj jeszcze raz posta Marcina i zastanow sie o co mu chodzilo...

I nie jest moim celem nikogo obrazać.


Ehhh dla tych co nie wiedza to ja Paganek

Offline

 

#41 2008-07-11 13:32:28

Mateusz-Devil

Pisarz

5521980
Skąd: Wojciechowice
Zarejestrowany: 2008-05-16
Punktów :   

Re: Pożegnanie

Mniejsza o to. Ale ja do lidera nic nie mam.


I need to die, To feel Alive.

Offline

 

#42 2008-07-11 14:42:24

Radhanil

PROPISARZ

4192843
Zarejestrowany: 2007-06-13
Punktów :   

Re: Pożegnanie

Wlasnie, bylismy. Ale juz nie jestes w FA (zaznaczam W FA - jako nazwa klanu ) tylko z ludzmi z FA w innym klanie wiec prosze nie wtracaj sie do polityki pozostalych anilow, bo prawde mowiac nie jest to juz twoj interes.
Skoro moje wypowiedzi tak irytuja innych to dlaczego tylko twoje posty tu widze, czyzby za przeproszeniem zaczelo sie tzw obrabianie tylkow za plecami? ( wiem ze tak jest ale mnie to nie rusza zbytnio jestesmy ludzmi a oni robia to od wiekow).
Ale (jezeli nadal jestesmy kolegami bo jak stwierdzila Anula przyjaciel to za mocne slowo i zgodze sie nawet was na zywo nie widzialem), cos do mnie macie to poprostu napiszcie!! a jesli nie to trudno. W koncu znamy sie nie od dzis i jak sugerowal Thenat czy Camber nie pamietam juz, powinno sie o tym gadac.

+1 Pagan, widze ze musze tlumaczyc prosty w sumie tekst.
Celem tamtego posta bylo zwrocenie uwagi na fakt iz nikt nie zareagowal na moje zachowanie  glosno. (zrozumiale  Mateuszu?) Glosno znaczy mowiac w latwiejszym jezykiem, ze nie podobaja mu sie moje odzywki w jakis widoczny na czacie sposob lub slownie na tsie.
Jezeli nie pomoglo sprobuje nastepnym razem rysunkowo

Nie mam nic do nikogo odeszliscie ok wasz wybor ale nie skazujcie reszty na porazke tylko dlatego ze Slawek jest offline.

Ostatnio edytowany przez Radhanil (2008-07-11 17:21:32)

Offline

 

#43 2008-07-11 22:06:05

Mateusz-Devil

Pisarz

5521980
Skąd: Wojciechowice
Zarejestrowany: 2008-05-16
Punktów :   

Re: Pożegnanie

Ok skoro nie jestem w klanie usuncie mi konto z tego forum.
I mówie to wprost jak zawsze jedyny odważny.

MAM COŚ DO CIEBIE.

I myśle że było by tych osób więcej. Lecz tylko jeden "głupek" który zaraz będzie pewnie jeżdżony i obrabiany za plecami ma odwage by to powiedzieć. Cóż charakter mam jaki mam i mówie to co myśle, lecz czasami zważam na osoby które są dla mnie bliskie.


I need to die, To feel Alive.

Offline

 

#44 2008-07-12 00:50:52

Radhanil

PROPISARZ

4192843
Zarejestrowany: 2007-06-13
Punktów :   

Re: Pożegnanie

Mateusz-Devil napisał:

MAM COŚ DO CIEBIE.

No w pelni uzasdniles wypowiedz. Podziel sie troche tym co tam masz, nie badz taki tajemniczy bo odnosze wrazenie, ze nie dokonca cos mowisz/piszesz z tych swoich myslisz.

Offline

 

#45 2008-07-12 11:31:29

Mateusz-Devil

Pisarz

5521980
Skąd: Wojciechowice
Zarejestrowany: 2008-05-16
Punktów :   

Re: Pożegnanie

Nie dokońca i wole żeby tak zostało.


I need to die, To feel Alive.

Offline

 
Tutaj możesz wpisać treść, która ma się ukazać w stopce forum.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl