FoRsAkEn AnGeLs

FoRsAkEn AnGeLs


#1 2008-07-06 13:24:39

barbel

Pisarz

7761787
Skąd: Kluczbork
Zarejestrowany: 2007-06-13
Punktów :   

Pożegnanie

Moi drodzy klanowicze, Przyjaciele. Chciałbym Was wszystkich przeprosić, ale nie będę grał przez dłuższy okres czasu. Nie wiem ile to potrwa i czy w ogóle wrócę do gry, dlatego też proszę zróbcie alternatywny klan, ja wszystko przekaże zalicytujemy CH itp. Moja decyzja spowodowana jest względami osobistymi, o których nie będę pisał.
Przeprasza.
Spęziłem mnóstwo pięknych chwil z Wami, poznałem wspaniałych ludzi i tak Was będę wspominał. Na pewno z tesknoty nie raz się zaloguje. Ale musicie sobie zorganizować nowe FA bo CL musi mieć online, a ja nie będę go miał.
Trzymajcie się cieplutko i mam nadzieje, że do zobaczenia.

Offline

 

#2 2008-07-06 14:17:57

Broziu

Użytkownik

2001432
Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2008-02-04
Punktów :   

Re: Pożegnanie

Skasować posta !!!!! Nie zgadzam się !!!

Offline

 

#3 2008-07-06 14:26:38

Thenat

Pisarz

7860139
Skąd: ennistymon
Zarejestrowany: 2008-01-05
Punktów :   

Re: Pożegnanie

mozesz sobie robic przerwe ale na rozpad fa chyba nikt sie nie zgodzi mam nadzieje....


I am a very, very dangerous man, though i mightn't look like one...

Offline

 

#4 2008-07-06 14:45:26

Mateusz-Devil

Pisarz

5521980
Skąd: Wojciechowice
Zarejestrowany: 2008-05-16
Punktów :   

Re: Pożegnanie

NIE ZGADZAM SIĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SKASOWAĆ POSTA!!!!! Barbelku nie rób tego nam.... A Like? ...


I need to die, To feel Alive.

Offline

 

#5 2008-07-06 15:11:45

krakers11

Użytkownik

387364
Zarejestrowany: 2007-08-28
Punktów :   

Re: Pożegnanie

EEEEEE Barbel k............ mac  co to za decyzjie i jeszcze pod moja nieobecnosc mam nadzieje ze to jakis zart .

Offline

 

#6 2008-07-06 16:13:47

VenomX

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-03-21
Punktów :   

Re: Pożegnanie

... i jeżeli to jest żart to taki malo śmieszny...

Offline

 

#7 2008-07-06 19:56:09

Sumok

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-06-30
Punktów :   

Re: Pożegnanie

nie ma mowy

Offline

 

#8 2008-07-06 20:27:43

Mateusz-Devil

Pisarz

5521980
Skąd: Wojciechowice
Zarejestrowany: 2008-05-16
Punktów :   

Re: Pożegnanie

No! Nie zgadzamy sie wczyscy... Barbel nie rób tego nam


I need to die, To feel Alive.

Offline

 

#9 2008-07-06 20:43:14

PaTzyPL

Nowy użytkownik

Skąd: Głogów
Zarejestrowany: 2008-05-10
Punktów :   

Re: Pożegnanie

Sławku nie wiem co sie stało dlaczego nagle taka decyzja !!! Ale mam nadzieje ze jeszcze przemyślisz swoja decyzje i dojdziesz do wniosku ze   nie można rozwiązać takiego wspaniałego clanu który sie nieźle rozwinął:)) i zdobył dużo doświadczenia:D

Offline

 

#10 2008-07-06 21:22:48

Radhanil

PROPISARZ

4192843
Zarejestrowany: 2007-06-13
Punktów :   

Re: Pożegnanie

To prowokacja i fotomontaż    bede juz grzeczny obiecuje ale nie rob tego

Ostatnio edytowany przez Radhanil (2008-07-06 23:50:21)

Offline

 

#11 2008-07-06 23:51:43

Thenat

Pisarz

7860139
Skąd: ennistymon
Zarejestrowany: 2008-01-05
Punktów :   

Re: Pożegnanie

marcin radh. +1 barbel -1;p


I am a very, very dangerous man, though i mightn't look like one...

Offline

 

#12 2008-07-07 00:51:57

Bl4ckbird

PROPISARZ

3982826
Skąd: Blackpool
Zarejestrowany: 2007-06-14
Punktów :   

Re: Pożegnanie

Przykre lecz konieczne

Takiego posta umieścilśmy na stronie Lost Valut:

"Witam ponownie!

Z powodu smutnej sytuacji jaka zainstniala w naszym klanie.(Nasz klan lider nie moze aktualnie go prowadzic z przyczyn osobistych, nie wie kiedy powroci do gry...i czy wogóle)...Musimy powziac nowe srodki i stworzyc alternatywny klan...by zebrac ludzi, ktorzy chca dalej z nami grac...by moc wykorzystac buffy np OLa czy ewentualnie odkupic nasz CH...Moze i wiadome bylo wam, niektorzy z was zauwazyli to na naszym forum ze idealnie u nas nie bylo ostatnio...pomniejsze kłotnie czy, pretensje zaczynaly stopniowo psuc atmosfere jaka budowalismy przez ok 2 lata... Z wiazku z tym musimy zrobic..cos by dowiedziec sie, kto chce z nami grac...a komu jest to juz obojetne... przyzwyczajenie nie wystarczy by czuc sie dobrze w clanie... 

W zwiazku z tymi akcjami zaczelismy sie zastanawiac nad nowymi rozwiazaniami...np fakt ze chcieliscie do nas dolaczyc zwiekszajac tymczasem nasz online, czy ostatnia propozycja "talamasca" by stworzyc ally...one tylko daja nam otuchy, ze moze byc lepiej... Faktem jest ze zasze chcielismy byc czyms wiecej niz tylko 40 osobowym clanem ze srednia 20 osob online...chcielismy byc czescia ally z Born Wild czy Crimson Nobles ale nasz online wykluczal nas z takiej opcji...bynajmniej w oczach .np linkera czy Domiego...i szcerze mowiac sie im nie dziwimy...  Po tym co sie dzieje bedziemy musieli sie zastanowic co robic dalej...czy byc dalej clanem ewentualnie z jakims ally czy moze starac sie by np BW wzielo nas do pod swoje skrzydla...to tylko opcje, nikt niczego nie wrozy...nie przekresla, ale to zawsze jakies opcje...

Dlaczego piszemy to u was na forum? Bo Jest nam przykro...pewnie nie spelnilismy waszych nadziei... Jestescie ludzmi dojrzalymi traktujacymi te gre w bardzo podobny sposob jak i my ja traktujemy...i dla nas jestescie ludzmi ktorych chcielibysmy miec przy naszym boku. Czesc z was poznalismy juz choc troche, bo mielismy juz okazje grac wspolnie czy rozmawiac na TSie. NIe ukrywamy ze chcielibysmy by to co sie stalo u nas nie rzutowalo na dlasza wspolprace z wami...Byloby to wielka strata... ktorej nieukrywajac nie chcielibysmy...lecz to jak postapicie teraz zalezy od Was... czy chcie pomęczyc sie z nami dalej czy moze probowac urzeczywistnic plan jaki pewnie tez mieliscie dochodzac do nas...

Cóż..  pozwolcie nam wiec miec cicha nadzieje, że zaskarbilismy sobie u was jakas sympatie i ze fakt, iz nie bedzie to juz ten sam crest..czy nazwa clanu bedziecie chetni wlaczyc z nami...o wiecej...o razem...budujac staronowy clan na staronowych warunkach...kierujac sie sprawiedliwoscia i przede wszystkim...szacunkiem do klanowiczow.

Piszemy to bo teraz wlasnie badz jutro najpozniej, wiekszosc z nas oposci szeregi ForsakenAngles  ...chcemy byscie zrozumieli nasza decyzje i fakt przed jakim zostalismy postawieni...Zyczac Wami i sobie powodzenia...bedziemy online...wszelkie pytania czy pretensje...odczytac moga postacie glownie decydujące o tym co sie aktualnie wydarzy...Laruzo, Deithwen, Korapl czy Bl4ckbird.. "

Byliśmy im winni wyjaśnienia. Chcieliśmy także napisać wam, iz alernatywny clan już istnieje, założony jest na dualu jednego z nas. Wszystkich chętnych do dalszej współpracy na zasadach jakie obejmowały FA - prosimy o pisanie PM do Laruzo, KoraPl, Deithwen lub mnie. Nie ukywamy, że klan ten może być tymczasowy, by dać nam czas zebrać się i odpocząć od atmosfery jaka panuje w clanie i ewentualnie jesli tak zadecydujemy to dołacymy do BW (BornWild) - choć Linker o tym jeszcze nic nie wie.

Wszystkich nie chętnych prosimy o szacunek i dziekujemy za wspolna zabawe.


Because we can't call people without wings ANGELS, we call them FRIENDS

Offline

 

#13 2008-07-07 06:19:37

Broziu

Użytkownik

2001432
Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2008-02-04
Punktów :   

Re: Pożegnanie

To smutne !

Offline

 

#14 2008-07-07 07:43:57

Sumok

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-06-30
Punktów :   

Re: Pożegnanie

myśle że Mgiełka, Sumok ze swoją świtą, Tissaia, Scrimer i jeszcze kilku pójdzie z wami
sugeruje aby nie rozwiązywać FA tylko zostawić klan z CH i CLem nieaktywny... bo być może za jakiś czas barbel wróci a niektórym przyda się miejsce do expienia

dziękuje za wpis na forum utwierdza mnie i pewnie kila osób w przekonaniu o słuszności decyzji dołączenia do was

chciałbym coś wam przekazać
forum istnieje od 2003 roku lub dłużej i nikła szansa żeby coś sie z nim stało
forum vault13 to forum zostało zrobione dla klanu V13 którego już nie ma
izolowane miejsce spotkań po pracy z dala od noobów i troli

spełniacie wszelkie kryteria do tego aby otrzymać na tym forum swoje miejsce do czego szczerze was zachęcam
w przypadku wyrażenia przez was chęci dołączenia dopełnie wszelkich starań aby stworzyć tam miejsce spełniające wasze oczekiwania
nie chciałbym aby ta grupa ludzi rozpadła się

Offline

 

#15 2008-07-07 08:57:31

Radhanil

PROPISARZ

4192843
Zarejestrowany: 2007-06-13
Punktów :   

Re: Pożegnanie

W odleglych czas, gdy ogromne bestie zwane smokami przecinaly na swych skrzydlach bezkresny blekit niebia, a krasnoludy w glebi gor kuly swe kamienne fortece, pewien bialy elf wstawil sie w  sprawie przyjacie. Tym samym wywolal burze, ktora postawila przeciw sobie braci miecza i nad braterstem Aniolow zawisly czarne chmury. Wielu popieralo jego slowa jednak nikt inny nie ujawnil swych odczuc publicznie. Wiekszosc bractwa odwrocila sie od niego w tym Ci, u ktorych znalazl poparcie.
Teraz juz wie, ze nie warto wybijac sie i krzyczec, lepiej zatrzymac swoje zale w glebi i probowac je zdusic poniewaz nie wszyscy potrafia zniesc krytyke.
Jeden z dotknietych owymi slowami  stwierdzil" - nie poznaje Cie" i tu mial racje dlogotrwaly bol fizyczny potrafi zmienic czlowieka. To mogla byc przyczyna tego wybuchu zlosci fakt nie usprawiedliwiona bo forma tez mogla byc inna.

Jak powiedzial pewien "Smoczy jezdziec"
-"lepiej prosic o przebaczenie niz o pozwolenie"
chyle swe jasne czolo i PRZEPRASZAM  urazone dusze.
Po przeczytaniu postow pisze to prawie ze lzami w oczach ale dla mojej osoby era  klanu Aniolow i L2 konczy sie w tym momencie. Nakladam na siebie kare wiecznego wygnania z tej pieknej krainy. Mam nadzieje, ze powiedzie sie wasz plan i stworzycie cos rownie pieknego jak bylo do tej pory ( niestety juz bez awanturniczego bialego elfa ) wole odejsc sam niz zostac pominiety i odepchniety przez przyjaciol.

<jeszcze raz spojrzal na mury miasta w ktorych miescila sie siedziba jego bractwa, poczym odwrocil sie na piecie ruszajac przed siebie. Po chwili jego przygarbiona postac zniknela we mgle poranka spowijajacej teren za slopami granicznymi swiata L2>

Offline

 
Tutaj możesz wpisać treść, która ma się ukazać w stopce forum.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl