FoRsAkEn AnGeLs

FoRsAkEn AnGeLs


  • Index
  •  » OGLOSZENIA!!!
  •  » BARDZOOOOO WAŻNEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#16 2008-07-02 17:09:16

Deithwen

Pisarz akrobata

Skąd: Lubin
Zarejestrowany: 2007-06-12
Punktów :   

Re: BARDZOOOOO WAŻNEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lol - Marcin - stałeś się strasznie chamski

Jednak ludzie się zmieniają

A po drugie to nie jest post na temat mojej pomocy innym - więc nie wiem po co zabierasz głos.

Stwórz sobie posta: Ksiega Zażaleń - może to ci pomoże

Ostatnio edytowany przez Deithwen (2008-07-02 17:13:02)


"...Save the World - Kill Bishop - this man is crazy..."

Offline

 

#17 2008-07-02 17:11:21

Radhanil

PROPISARZ

4192843
Zarejestrowany: 2007-06-13
Punktów :   

Re: BARDZOOOOO WAŻNEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

To otoczenie zmienia ludzi ,a ci sie tylko  przystosowuja.

Offline

 

#18 2008-07-02 17:14:11

Deithwen

Pisarz akrobata

Skąd: Lubin
Zarejestrowany: 2007-06-12
Punktów :   

Re: BARDZOOOOO WAŻNEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

To zachownie świadczy o człowieku - a nie jego otoczenie - A jesli masz racje to zmień swoje bo krzywdzisz ludzi.


"...Save the World - Kill Bishop - this man is crazy..."

Offline

 

#19 2008-07-02 17:26:49

Radhanil

PROPISARZ

4192843
Zarejestrowany: 2007-06-13
Punktów :   

Re: BARDZOOOOO WAŻNEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mowisz, masz.

Bardzo sie ciesz, ze sa jeszcze na swiecie tacy pozadni ludzie jak ty, ktorzy zawsze zyja ze wszystkimi w zgodzie, bez konfliktow, mozna na nich liczyc w potrzebie. Zycze Ci zebys trafil na kogos wlasnie takiego jak ty.

Ostatnio edytowany przez Radhanil (2008-07-02 17:31:36)

Offline

 

#20 2008-07-02 17:58:12

barbel

Pisarz

7761787
Skąd: Kluczbork
Zarejestrowany: 2007-06-13
Punktów :   

Re: BARDZOOOOO WAŻNEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie powiem nic bo posty mówią same za siebi. To byl post zakazujący questów, żęby już nikt nie mógł się powołać na niewiedzę itp. Przykre , że skaczemy sobie do gardła.
Dziękuję/.

Offline

 

#21 2008-07-02 18:29:33

Fiksat

Pisarz

Zarejestrowany: 2007-08-23
Punktów :   

Re: BARDZOOOOO WAŻNEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

radhanil napisał:

NIe martw sie Andrzeju nie poprosze Ciebie ani twojego przerosnietego ego o pomoc.

+1

barbel napisał:

Moi drodzy wezmy głęboki wdech, uśmiechnijmy sie i zacznijmy jeszcze raz.

Ok ja sie zgadzam, jak dla mnie temat zamkniety ...


Ehhh dla tych co nie wiedza to ja Paganek

Offline

 

#22 2008-07-02 18:57:32

Thenat

Pisarz

7860139
Skąd: ennistymon
Zarejestrowany: 2008-01-05
Punktów :   

Re: BARDZOOOOO WAŻNEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

a moze lepiej sobie wszystko wyjasnijcie zanim zaczniecie od pocztaku bo mam dziwne wrazenie ze juz klika razy zaczynaliscie a te same problemy wracaja i wracaja... najlepiej na pmach albo tsie bo na forum tylko sobie bedziecie dopieprzac

Ostatnio edytowany przez Thenat (2008-07-02 19:00:13)


I am a very, very dangerous man, though i mightn't look like one...

Offline

 

#23 2008-07-02 19:10:51

krakers11

Użytkownik

387364
Zarejestrowany: 2007-08-28
Punktów :   

Re: BARDZOOOOO WAŻNEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

K............... mialem nadzieje ze ten moj post cos wyjasni i ostudzi troche atmosfere a widze ze odnioslo to odwrotny skutek.SZKODA ((((((((((((

Offline

 

#24 2008-07-03 09:55:29

Mateusz-Devil

Pisarz

5521980
Skąd: Wojciechowice
Zarejestrowany: 2008-05-16
Punktów :   

Re: BARDZOOOOO WAŻNEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Skasować temat Zaczynamy wszystko od początku normalnie^^


I need to die, To feel Alive.

Offline

 

#25 2008-07-06 08:43:02

TRYMEUP

Pisarz

8812688
Skąd: Lódź (dusza w Lubinie)
Zarejestrowany: 2007-06-22
Punktów :   
WWW

Re: BARDZOOOOO WAŻNEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Witajcie

sprobuje krotko. Mam 39 lat to wiecej pewnie niz potraficie sobie wyobrazic. Ale czuje sie mlodo spedzajac czas z Wami nie wiem dokladnie o co chodzi z tym zamieszaniem i pretensjami ale zgadzam sie z Ania ze to wynik niedogadania sie - czytalem posty ale nie wszystkie chyba znalazlem bo sie ktos odwolywal do postu Paganka a tego nie znalazlem anyway

chcialbym poprosic wszystkich aby usiedli i pogadali - nie obrazali sie i nie obrazali innych - co nam zostanie jak nie bedziemy mogli chcieli ze soba GADAC - grac w L2 mozna - ale wartos ma to ze gramy wlasnie ze soba.

dlatego bardzo mi przukro za kazdym razem gdy ktos odchodzi Janek, Tyberiusz, Gabol. Zawsze sie zastanawiam, czy mozna bylo tego uniknac ?

Co do S grade i recek na Arcane Maze - mysle - w oparciu o moje zyiowe doswiadczenie i niewielkie doswiadczenie w grze ze nie o to chodzi w sporze ktory zastalem na forum ! Reszta mysli ponizej ...

Dlatego dolacze sie do ogolnego narzekania ale mam nadzieje w konstruktywny sposob

jak niektorzy wiedza mam SWS i sam nie daje rady go expic. Nawet wpadlem na pomysl, zeby kupic sobie luk i z songiem reneval, na szybko powtarzajacej sie Ultima Defence pojsc w jakies kata i tam expic samemu. Gosia przekonywala mnie ze nie ma sensu ale dopiero pozyczenie luku od Marcina i sprobowanie przekonalo mnie ze to nie ma sensu. Dlatego zeby dobic level POTRZEBUJE PARTY.

W posiadaniu/zbudowaniu PARTY przeszkadzaj mi nastepujace czynniki :

1) nie mam wiedzy na jakich lokacjach najlepiej expic, chodzi o rezisty mobow, stuny, sleepy, weaknessy, dropy i dropy ze spoila, moby do sadzenia - wiem ze sa stronki gdzie to wszystko moge sprawdzic ale jest mi latwiej zapytac kogos, kto mi to powie bo wie - a jest to Andrzej, Tomasz, Karol i inne osoby. Dlatego dobrze byc z nuimi w party

2) nie znam imion wszystkich osob, a znalezienie sie sam na sam w party z kims kogo imienia sie nie zna jest klopotliwe, bo sie nie chce wyjsc na nooba Wszystkie imiona zna Gosia (klanowy PR , Andrzej, Tomasz i inni.  Dlatego dobrze byc z nimi w party

3) nie znam jakimi postaciami i na jakich poziomach ludzie graja, jakie maja subki (mam jednak link, ktory mi ladnie daje statystyke, poziomy i classy na ktorych ludzie graja w tym momencie) moge wiec to sobie sprawdzic.

4) nie mam Noblesa, wiem nie moge byc brany na ciekawe party Noblesowe. Wkurza mnie ze nie moge is na to party wiec postanowilem zrobic tego noblesa jak sie da najszybciej. Aby byc Noblesem przydaloby mi sie szybciej expic. Aby szybciej expic, na trudniejszyh lokacjach i nie by srunowany przydaloby mi sie bizuteria - do niedawna mialem B i C. Do tego i do lepszych broni potrzebuje pieniazki. Gosia nauczyka mnie sadzic i lowic ryby. Nauczylem sie tez spoilowac Dzieki temu zarobilem duzo pieniazkow, z kanowego dostalem recke, od Slawka dostalem matsy i mam juz caly set bizuterii Tateosian mam tez 7 postaci i gram na 2 czasami 3 kompach na raz (przy okazji czasami mi laguje jednego kompa lub wyrzuca mnie z postaci a nadal jestem na TS lub odwrotnie). Odpowiadajac na pytanie ciekawskiego - NIE uzywam pomoniczych programow i TAK szczerze znienawidzilem lowienie . Chce Noblesa bo chce chodzic na party z innymi noblesami jak Anie, Slawek, Macki i Mariusze

5) nie znam sie na zarzadzaniu klanem ale kiedys efektem uboznym bycia w Ally byly wojny, a argumentami za byciem w Ally byly wypady na RB i latwosc w dostepie do RB questowych. teraz nie mamy Ally a poniewaz mamy mnostwo wojen ja czesto jestem zabijany lub zmuszany do PVP, ktorego nie umiem i nie lubie (ale mam juz 6 fragow i jedno PK co by nie bylo ze zawsze robie BSOE . Dlatego wole byc w PARTY:) Pamieam jak mi lzy stanely w oczach jak mnie pojechal jakis byly klanowic na WOA a Ania zorganizowala cale party aby mnie pomscic A potem po tej interwencji gosc (Polak) napisal mi cytuje "Sorry I am stupid" no i co ja mu mialem odpisac ...

6) w party gdy sie expi, czy komus robi questa jest sie czescia CZEGOS wiekszego, ma sie swoja role, trzeba sie z niej wywiazac (Slawek mnie czesto karci, ale ja wiem ze to dla dobra ogolu a klan leader ma miedzy innymi obowiazek karcenia i trzymania gawiedzi w ryzach wiec jest OK , mozna liczyc na bufera, ze zwiekszy atak, szybkosc lub bishopa ze podniesie, lub kotka ze przywola lub destro, ze uratuje zycie, gdy juz dogorywam w rogu salki na rifcie. to jest wlasnie wartosc i to mnie w party pociaga i CHCE GRAC W PARTY

Jezeli macie podobne przemyslenia - to zastanowcie sie, czy to nie tu wlasnie tkwi wiekszosc argumentow

Kilka razy sam zwolywalem party (wczesniej sprawdzilem ludzi poziomy i gdzie najlepiej byloby pojsc na exp) i ZAWSZE ale to ZAWSZE nawet jak bylem na spoilu, sadzeniu, czy sam na BS zbierajac moostoneshardy - jak ktos zwolywal party ZAWSZE bylem chetny i od razu sie zglaszalem (wyjatek to PVP party). Nigdy nie udalo mi sie zrobic party. Pewnie dlatego, ze nie mam charyzmy, wiedzy innych graczy doswiadczonych i wiedzacych duzo wiecej, znajacych imiona innych graczy, etc etc. Takimi graczami sa wlasnie Andrzej, Tomasz, Gosia, Slawek i inni.

Mialo byc krotko - nie wyszlo mam nadzieje ze ktos to przeczyta

Mysli konczace -
Grajmy razem !
Grajmy w PARTY !
Robmy PARTY !
Nie czekajmy az ktos inny zrobi PARTY !
Rozmawiajmy ! 
Nie obrazajmy sie i innych !
Grajmy wiecej w PARTY !
Nie szukajmy tylko PARTY gdzie graja najlepszi buferzy czy destro !
Jezeli jest wiekszy online grajmy w PARTY raczej niz spoilujmy zy sadzmy !
Spoilujmy wtedy gdy nikt nas nie potrzebuje !
Badzmy wyrozumiali !
Wszyscy mamy wady ! Kazdy ma wady !
Jak to Ania napisala - z ludzmi sie jest mimo tego jacy sa
Grajmy jeszcze wiecej w PARTY !

Pozostanmy tym klanem z jego najlepszych czasow

PS : moze ktos mi da plusa za tego posta - chociaz za to jaki jest dlugi ...

Jurek / Wujek / Trymeup / Spoilmeup / ExpMeUp / EmpYouUp / StuffForSale / CheapButGood

Ostatnio edytowany przez TRYMEUP (2008-07-06 08:56:31)


... Rules can be barriers to hide behind or guidelines for the wise to consider to break them ...
... Prediction is always difficult - especially about the future ...
... a wszystko to sie rozgrywa na pograniczu Średniowiecza i Zdrowego Rozsądku ...
... jesteśmy tylko ludźmi, choć niektórzy są Białymi Elfami ...

Offline

 

#26 2008-07-06 09:52:27

Mgiel

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-07-01
Punktów :   

Re: BARDZOOOOO WAŻNEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

szybkie info od linkera: 12.30 zbiorka na sige Rune
16.00 antek....pracowita niedziela ^^


sorry za offtop jesli to takowy

Offline

 

#27 2008-07-06 11:42:07

TRYMEUP

Pisarz

8812688
Skąd: Lódź (dusza w Lubinie)
Zarejestrowany: 2007-06-22
Punktów :   
WWW

Re: BARDZOOOOO WAŻNEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

... oby takich off topow wiecej ...


... Rules can be barriers to hide behind or guidelines for the wise to consider to break them ...
... Prediction is always difficult - especially about the future ...
... a wszystko to sie rozgrywa na pograniczu Średniowiecza i Zdrowego Rozsądku ...
... jesteśmy tylko ludźmi, choć niektórzy są Białymi Elfami ...

Offline

 

#28 2008-07-06 12:56:01

Radhanil

PROPISARZ

4192843
Zarejestrowany: 2007-06-13
Punktów :   

Re: BARDZOOOOO WAŻNEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NO gz Jurku bardziej sie kuzynostwu nie mogles podlizac ;P

Offline

 

#29 2008-07-06 13:08:20

Mateusz-Devil

Pisarz

5521980
Skąd: Wojciechowice
Zarejestrowany: 2008-05-16
Punktów :   

Re: BARDZOOOOO WAŻNEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ale to nie było po to żeby sie podlizać więc ocb? :O a moze nie jestem w temacie.? ^^


I need to die, To feel Alive.

Offline

 

#30 2008-07-07 14:16:14

TRYMEUP

Pisarz

8812688
Skąd: Lódź (dusza w Lubinie)
Zarejestrowany: 2007-06-22
Punktów :   
WWW

Re: BARDZOOOOO WAŻNEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Marcinie

podlizywanie sie to bardzo cenna umiejetnosc

aczkolwiek szczerze mowiac, nie o podlizywanie mi chodzilo w tym poscie

kazdy ma wady i zalety

w ciezkich czasach trzeba dostrzegac zalety i silne strony bo koncentrowanie sie na wadach i slabosciach prowadzi dokladnie donikad.

Kiedy sie ucieka przed drapieznikiem to umiejetnosc szybkiego biegania pozwala przezyc a to ze sie ktos jąka, czy ma zeza nie ma znaczenia.

Ludzie czytajacy Krotka Historie czasu koncentruja sie na wiedzy zawartej w ksiazce i nie przeszkadza im, ze Stepheni Hawking ma stwardnienie boczne i od 22 roku zycia jezdzi na wozku.

Ludzie dopingujacy Otylie szanuja ja za jej umiejetnosci,  nie koncentruja sie na tym, ze zabila brata.

Nie wycinajmy wiecej drzew niz to konieczne

Ostatnio edytowany przez TRYMEUP (2008-07-09 17:17:15)


... Rules can be barriers to hide behind or guidelines for the wise to consider to break them ...
... Prediction is always difficult - especially about the future ...
... a wszystko to sie rozgrywa na pograniczu Średniowiecza i Zdrowego Rozsądku ...
... jesteśmy tylko ludźmi, choć niektórzy są Białymi Elfami ...

Offline

 
  • Index
  •  » OGLOSZENIA!!!
  •  » BARDZOOOOO WAŻNEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tutaj możesz wpisać treść, która ma się ukazać w stopce forum.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl