#1 2008-03-27 12:38:45

LikeAnAngel

Pisarz

3436953
Skąd: Kluczbork
Zarejestrowany: 2007-06-13
Punktów :   

Skierka I Olisia

"Cześć!!
Tu Skierek.
W sprawie wyjaśnienia dlaczego odeszliśmy i co dalej planujemy.
Odeszliśmy ponieważ stwierdziliśmy że bez wojen i wrogów łatwiej i szybciej uda nam się zdobyć odpowiedni lvl aby zrobić 3 profke.
Jak narazie za często nie bedziemy grać, więc tym samym nie bedziemy zajmowali miejsca w klanie.
Teraz prośba do was, czy jak zrobimy 3 profke, i trochę sie lepiej ubierzemy bedzie szansa abyśmy mogli wrócić do klanu?? Zakładam za jakieś 1-2 miesiące. Oczywiście     
zakładam że wtedy już bedziemy dużo więcej mieli czasu na grę. Tylko proszę o odpowiedź prosto z mostu. Napisz  jakie warunki byśmy musieli spełnić.
Jesteście fajną ekipą, w odpowiednim wieku, i w jakiś tam sposób już sie poznaliśmy, więc decyzja należy do was czy nas zechcecie. Ani ja ani Ola narazie nie mamy zamiaru
wstępować do innego klanu.
Czekam na odpowiedz.
Pozdrawiam.
Skierek i Oolisia."

Jest to wiadomosc jaka niedawno otrzymalam od Skiery na gg, jezeli ktos chcialby im odpisac to podaje jego nr gg 2214864

Offline

 

#2 2008-03-28 21:20:01

anulek

Pisarz

Skąd: kołobrzeg
Zarejestrowany: 2007-08-30
Punktów :   

Re: Skierka I Olisia

Cześć Robaczki Moje Kochane
Wiem,że ostatnio nie było mnie z Wami i nie wiem kiedy to się zmieni bo troszke mi net szwankuje mam  3kbit w porywach do 600 ( z uteksnieniem czekam na neostrade ) i mam "małe" zaległości w życiu, więc muszę to jakoś poukładać. Strasznie ckni mi sie za Wami ale nie mam wyboru. Mam nadzieję, że te moje zawirowania szybko miną. Buziaczki 


"Kochaj tak, jakby Cię nigdy nikt nie zranił
A tańcz tak, jakby nikt nie patrzył
Śmiej się tak, jak tylko dzieci się śmieją
Żyj tak, jakby tu było niebo"

Offline

 

#3 2008-04-16 17:35:49

Broziu

Użytkownik

2001432
Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2008-02-04
Punktów :   

Re: Skierka I Olisia

Nic ciekawego

Ostatnio edytowany przez Broziu (2015-02-06 18:44:06)

Offline

 
Tutaj możesz wpisać treść, która ma się ukazać w stopce forum.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl