FoRsAkEn AnGeLs

FoRsAkEn AnGeLs


#1 2008-02-26 20:33:02

Deithwen

Pisarz akrobata

Skąd: Lubin
Zarejestrowany: 2007-06-12
Punktów :   

Mam już dość :(

Bardzo was wszystkich przepraszam, ale mam już dość tego jak ludzie się zachowują. Gdzieś po drodze niektórzy zagubili się i to mnie troszke przeraża.

Mam już dość patrzenia co się dzieje z tym klanem - każdy zaczął grać dla siebie i mają innych gdzieś. Mi nie o to chodziło i nie tak miał wyglądać ten klan

Życze miłego skladania nowych zbroji i innych rzeczy. Niech każdy przypomni sobie co dali mu inni i czy ktoś kiedykolwiek się odwdzieczył.
Jestem naprawde zły i mam tego dość.

Jeżeli chcecie dalej grać w ten sposób to już beze mnie. Bo FA to nie NC i chyba zapomnieliście znów o ludziach.

Dziekuje wam za wspaniałe chilwe jakie spędziłem z Wami. Myśle, że z niektórymi z Was nadal utrzymam kontakt choć już nie będzie on tak częsty. Nie dzwoncie bo i tak nie odbiore, bo nie mam na to ochoty.

Nie będę wymagał od was zmiany, bo wiem jakie to ciężkie, dlatego wole się poddać

Dziekuję za wspaniałą gre.


"...Save the World - Kill Bishop - this man is crazy..."

Offline

 

#2 2008-02-27 15:36:42

ghani

Pisarz akrobata

Skąd: Lubin
Zarejestrowany: 2007-06-13
Punktów :   

Re: Mam już dość :(

andrzej przestań proszę. czy ty nie rozumiesz, że każdym takim postem nie dość że denerwujesz to jeszcze ranisz nie tylko najbliższe, ale i te dalsze osoby z klanu. mącisz tylko niepotrzebnie, a przecież jak zawsze powkurzasz się i ci przejdzie. ja wiem, że ty musisz wykrzyczeć co cię gryzie, ale zastanów się czasem nad tym co taki wybuch może spowodować.

weź się w garść i do grania, a nie płaczesz jak baba... no.


... wait... there's no such thing as unicorns?"

Offline

 

#3 2008-02-27 15:41:29

Deithwen

Pisarz akrobata

Skąd: Lubin
Zarejestrowany: 2007-06-12
Punktów :   

Re: Mam już dość :(

Janku tu nie chodzi o to, że robisz S grade. Ważne jest w jaki sposób je robisz. W żadnym klanie na tym serwerze nie ma osób, które robią tego questa same. Jest 2-3 osoby w clanie które mają questa robią go wspólnie i wrzucają recki do clanowego, a klan leader wybiera dla kogo będzie składany set. Tak jest w NC i tak jest w BornWild-ach. I tak będzie u nas.

Karolcia wierze, że gdyby Janek napisał, że za pomoc przy Varce co 2 recke daje do klanowego to było by całkiem inaczej. Prawda jest taka, że Janek super sobie radzi sam i nie ma sensu, żeby się z nami tym dzielił. Po drugie robiąc questa zapomina się o innych osobach. Ja nie odmówiłem pomocy robiąc questa nikomu i chciałbym żeby każdy patrzył na innych. Marek Camber potrzebował pomocy na Cabrio i śmieszne jest, że nasz clan nie może się zabrać

Dla wiadomości Szymka: Zrobiłem k...a ponad 60 razy questa na Ketrze i na 700. I wierz mi nie zrobiłem tego dla siebie. I dopóki ty nie zrobisz czegoś podobnego to nie musisz się do mnie odzywać. Bo nic nie wiesz o clanie 30 osobowym i o kłopotach jakie w clanie występują, a granie egoistyczne nie jest czynnikiem integrującym clan wręcz przeciwnie. Po drugie każdy ma prawo do swoich osądów i mówienia czego mi się nie podoba.

Janek jest bardzo fajną osobą i bardzo go lubię. Ale po drodze gdzieś się pogubił i zapomniał na czym polega MORPG - bo polega na grze z ludźmi, a nie na grze na dual boxach.


"...Save the World - Kill Bishop - this man is crazy..."

Offline

 

#4 2008-02-27 16:00:39

Camber

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-01-26
Punktów :   

Re: Mam już dość :(

hmm to moze ja tez sie wypowiem szkoda janku ze odszedles bo tak szczerze to ten post pierwszy nie byl do Ciebie az tak skierowany, dziekuje ci za pomoc itd. a teraz powiem swoje zdanie nie rozumiem troche takiego zachowania powiedzmy ze andrzej zwrocil ci tylko uwage i wychodzisz nie powiedzial ze masz oddawac wszystko rozumiem ze czujesz sie samowystarczalny bo fajnie masz cova etc i sobie stukasz recki a bez ciebie bysmy nie zrobili , to jest racja, nie wymawiam ci nic ale sporo osob ci pomagalo moze oni tego nie oczekuja ja tez nie ale powiedzmy bys dal nawet 1 na 5 i bys mial z glowy, a troche mi sie wydaje ze uciekles od tego problemu :S nie wiem dlaczego ;/ i to jest tylko moje zdanie i kluccie sie zaraz ze nie wiadaomo co sie dzieje kazdy moze powiedzieciec to co mysli spedzamy ze soba moze czasem wiecej czasu niz np z rodzina i po co sie klucic etc, przez glupote zamiast sie dogadac traci sie ludzi co sie z nimi spedza 12h na dobe

Offline

 

#5 2008-02-27 17:26:13

Deithwen

Pisarz akrobata

Skąd: Lubin
Zarejestrowany: 2007-06-12
Punktów :   

Re: Mam już dość :(

Karolcia to nie my powinnismy proponować Jankowi by dawał recki. On na samym początku powinien powiedzieć:
Ludziki robie questa na 5 lvl ally: jak mi pomozecie to razem sie ubierzemy w s grade, razem bedziemy robic recki itd. To on zaczął jako pierwszy robić questa i to powinien ustalic zasady na samym początku. My nawet nie myśleliśmy o tym quescie, gdy on go zaczął.

Po drugie Janek brał zawsze osoby do DD party, nigdy nie brał innych. A to jest nie fair. Healerzy też chcą mieć expa.
I zawsze tekst: Załatw mi BD to pójde z Wami. TAK SIE NIE ROBI !!!

Sławek prosił wcześniej, żeby robić Ally z Ketra i Janek o tym wiedział. KAZDY W NASZYM KLANIE OD SAMEGO POCZĄTKU MIAŁ KETRE - ZAWSZE.

I zaczął tego questa będąć już u nas, nie rozmawiająć z nami o nim to jest smutne.

Po trzecie, pozwólcie bronić się tym, którzy są w konflikcie. Bo to jest sprawa między Mną i Jankiem, o tym, że źle postapił na początku z questem robiąć go pomimo naszych oddmiennych zwyczajów. Gdyby posłuchał na początku nie było by żadnego problemu. Każdy z chęcią poszedłby na Ketre, nikt nie traciłby ally dla questa. Wszystko da się naprawić, ale trzeba coś uzgodnić.

Zawsze będą problemy gdy ludzie nie będą ze sobą rozmawiać. Wojny są skutkiem braku rozmowy, rozwody również. Ale zrozumienie tego pozwoli nam uniknąć w przyszłości konfliktów.


"...Save the World - Kill Bishop - this man is crazy..."

Offline

 

#6 2008-02-27 18:03:35

Deithwen

Pisarz akrobata

Skąd: Lubin
Zarejestrowany: 2007-06-12
Punktów :   

Re: Mam już dość :(

Dlatego tu są róznice i musimy się pożegnać

Bo straszne dziwne, że bronią Janka 2 osoby, a reszta stoi po mojej stronie. Ciekawe czy 3 osoby mają wiekszą racje od 20. Możę własnie to zachownie Janka skutkowało tym, że nikt nie chcieł mu drugi raz pomóc.

I szkoda, że będąc w tym klanie nie potrafiliście się nauczyć naszych zasad. Dziwne, że Robert tak je cenił i wyszedł. Te zasady stworzyło max 6 osób od zawsze są takie same. I wierzcie mi ja naprawdę nie muszę się zmieniać. I może lepiej żebyście odeszli bo mam już dość. Zawsze jest tak samo, ale ten klan to poczęści moje nerwy i mój stres i jak napisze mi Sławek ze mam odejść -  to odejde. Ale dopoki tego nie zrobi to jestem częścią tego co stworzyłem z przyjaciółmi i jeżeli nie zaakceptujecie tego to lepiej odejdzcie.

Wole grac w 10 osób z tymi których lubie i z którymi dobrze i bezstresowo mi się gra niż z osobami, które zawsze mają swoje ale Nawet nie wiecie jak kiedyś grało się bez problemowo, bez stresów. A część z Was zamiast starać się robić to samo to tylko pogarsza To jest smutne w tym wszystkim.

PS: Janek jeżeli myślałes, że chce S grade to sie mylisz. Nie wszyscy robią coś dla nagród. Przykro mi że tak myślisz i to znacz, że mnie wogóle nie znasz


"...Save the World - Kill Bishop - this man is crazy..."

Offline

 

#7 2008-02-27 18:20:33

barbel

Pisarz

7761787
Skąd: Kluczbork
Zarejestrowany: 2007-06-13
Punktów :   

Re: Mam już dość :(

........................................

Ostatnio edytowany przez barbel (2008-02-28 10:21:12)

Offline

 

#8 2008-02-27 18:38:36

Deithwen

Pisarz akrobata

Skąd: Lubin
Zarejestrowany: 2007-06-12
Punktów :   

Re: Mam już dość :(

Janku jeżeli jest ci za mało to mam Seta Tallum i Majestica i moge Ci go oddać naprawde jeżli uważasz, że to co masz jest za mało. Naprawdę możesz wziąć ode mnie wszystko bo nie mam ochoty grać w takiej atmosferze. Bardzo mi przykro, że tak o mnie myślisz. Jeżeli ktoś jeszcze myśli, że gram dla s greadow to prosze mi napiszcie.

Po drugie Janek ja nie mam nastu lat, żeby traktować tą gre jako kompetycje w jak najszybszym dojściu do sprzetu i innych rzeczy. Gram dal ludzi bo jest śmiesznie.

Po drugie Janku jak chodziłem na RB z NC dawałem partsy a i s greadowe do CWH mimo, iż nie musiałem. Każdego Blue Printa oddawałem do cwh. Sam z Gosią i innymi osobami oddawałem wszystkie matsy do CWH, bo to pomogło by w rozwoju klanu. Ale okazało się, żę nie wszyscy tak grają.

Byłeś u Soothy i byłeś w innych klanach. Czy znasz inny klan, który tak sobie pomaga?? Bo ja nie. I wkurwia mnie, że ludzie wiedząc, że tak jest nie szanują tych ludzi którzy do tego doprowadzili. To jest smutne - naprawde


"...Save the World - Kill Bishop - this man is crazy..."

Offline

 

#9 2008-02-27 19:15:16

barbel

Pisarz

7761787
Skąd: Kluczbork
Zarejestrowany: 2007-06-13
Punktów :   

Re: Mam już dość :(

A ja Wam wszystkim dziękuję za "dorosłe"  spojrzenie. Ostro się zastanawiam czy nie skończyć z L2 nie mówię, że kończę, bo ja nie zwykłem rzucać słów na wiatr, ale odechciało mi się maksymalnie.
Nie przez Janka czy Andrzeja tylko przez nas wszystkich. Zastanówmy się nad sobą

Offline

 

#10 2008-02-27 20:01:11

ghani

Pisarz akrobata

Skąd: Lubin
Zarejestrowany: 2007-06-13
Punktów :   

Re: Mam już dość :(

STAC NIE RUSZAC SIE! NIECH NIKT TU KOMPULSYWNIE NIE WCISKA 'LEAVE'!

powyższe skierowane do wszystkich. kochani tylko spokojnie.

a co do ciebie mistrzu wywoływania kłotni:

Deithwen napisał:

I może lepiej żebyście odeszli bo mam już dość. Zawsze jest tak samo, ale ten klan to po części moje nerwy i mój stres i jak napisze mi Sławek ze mam odejść -  to odejde. Ale dopoki tego nie zrobi to jestem częścią tego co stworzyłem z przyjaciółmi i jeżeli nie zaakceptujecie tego to lepiej odejdzcie.

co sprawia że czujesz się lepszy od nich? to że jesteś dłużej? to nie fair. tym tekstem to mnie wkurwiłeś na maksa i wiem że nie można się wyrażac na forum, ale cholera! zastanów się co ty pieprzysz. lepiej żeby 10 odeszło a ty sobie będziesz na to wygląda grał sam. rób tak dalej to naprawdę nikt ci nie zostanie.

w ogóle nie rozumiem tego zamieszania, co z tego że janek robi dla siebie, niech robi na zdrowie, skoro mu to frajdę sprawia. gdybyśmy go poprosili to pewnie by nam pomógł składac s grady. fakt pochopnie postąpił z q, ale już trudno. janku rozmawiaj ze sławkiem przed takimi poważnymi q i niech on nam wszystko na spokojnie wykłada. jak ktoś ma motyw do kogoś innego to niech mu mówi prosto w twarz... lub raczej w postac, a nie rozdmuchuje na forum i robi się afera.

inna sprawa:

to że jednemu sprawia frajdę crafcenie dla innych to świetnie, innym pasuje crafcenie dla siebie, by móc byc dumnym ze swojej postaci, inni lubią błąkac się w grupach, inni od czasu do czasu samemu. ja osobiście uwielbiam grac w klanie w którym ludzie się śmieją i mówią do siebie po imieniu i gdzie nie ma bezsensownych kłótni o KASĘ. bo według mnie tylko o to się rozchodzi. egoizm tu nie ma nic do rzeczy, bo ja też jestem egoistką i lubię grac fajnym sprzętem bo to bardziej ekscytujące, ale litości nie chcę grac w stresie wywołanym kłótniami i tym, że zaraz mi ktoś wypomni, że zabrałam reckę dla siebie/łażę sama/albo komuś nie pomogłam. wielu się ze mną nie zgodzi, ale każdy robi co lubi. klan jak wiecie w tej grze to coś podstawowego, bez niego nie mamy nic. owszem może to byc brane jako wykorzystywanie klanu, ale nie uważam by ludzie, którzy nas poznają manipulowali nami. i tak jestem naiwna witajcie w moim dobrym cieplutkim świecie, proszę rozsiądźcie się wygodnie, napijcie gorącej czekolady, za chwilę rozpoczniemy seans xD.

no to by było na tyle co miałąm do powiedzenia na teraz. ale zaraz pewnie ktoś napisze więcej bo forum to taka fajna szajbka i będę mogłą jeszcze pogadac . kto wytrwał do końca dostaje ode mnie buziaka!


... wait... there's no such thing as unicorns?"

Offline

 

#11 2008-02-27 22:25:27

woOy

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-06-15
Punktów :   

Re: Mam już dość :(

Sprawa pierwsza... Xavion nie pierdol... Sprawa druga Des w 80% podzielam Twoje zdanie i uważam że gdyby ktoś powiedział Jankowi że potrzebna jest recka do klanu bez problemu by pomógł... Sprawa trzecia Andrzejku wczoraj Madzia napisała do mnie "Co się dzieje Andrzej znowu wychodzi z klanu?" zaczałem sie smiać i powiedziałem że pewnie znowu się wygłupia... Po części Cie rozumiem a po części mnie wkurwiasz (ale to u nas rodzinne) pogadamy o tej sprawie w realu... A teraz tak moje odczucia... "Żołnierze Janka" to zajebiste pojęcie strasznie mi się podoba... Sprawa wygląda tak że od 2 jebanych tygodni wchodze na gre prosze o party próbuje sam coś złożyć a większość ma to w dupie za przeproszeniem wolą iść i się napierdalać indywidualnie, to co mam zrobić sam expić nie pójde to wole iść na varke bo to jedyne party jakie jest, skasowałem ally i nabiłem tam ponad 2 lvle i jestem z tego zadowolony... Bo nawet jak prosiłem żeby mi pomóc skończyć klanowego bd na 3 profe to wszyscy mieli na to wyjebane i tylko Janek mi pomógł chociaż częściowo... To jest moje zdanie, proszę o nie komentowanie go na forum i zachowanie opinii dla siebie... I przepraszam za mój wulgarny styl pisania po prostu trochę mnie poirytowała ta sytuacja.... Jeśli ta sytuacja się nie ustabilizuje to ja też kończe gre i itemy na złość sprzedam na allegro Pozdrawiam. PS. I'M SO FVCKING HAPPY ;P MAM TAKI ZAJEBISTY KASK Z AMORKAMI W ŚRODKU


~>naughty. ZAGŁUSZMY RADIO MARYJA!!! ZRZEDNIE IM MINA KIEDY WYDRZEMY RYJA. XD  peace 4 c', ?)

Offline

 

#12 2008-02-27 22:51:29

woOy

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-06-15
Punktów :   

Re: Mam już dość :(

Powiem jeszcze tyle że chciałem sie pożegnać z wami bo z powodów osobistych nie bede grał tak dużo... Ja po prostu chciałem mieć do czego wracać i chyba się troche przeliczyłem i na tych co odeszli i na tych co zostali...


~>naughty. ZAGŁUSZMY RADIO MARYJA!!! ZRZEDNIE IM MINA KIEDY WYDRZEMY RYJA. XD  peace 4 c', ?)

Offline

 

#13 2008-02-28 10:57:14

Deithwen

Pisarz akrobata

Skąd: Lubin
Zarejestrowany: 2007-06-12
Punktów :   

Re: Mam już dość :(

JanSH napisał:

"Jesteś" zero, zrob offline bo to nudne.

Janku dziekuję Ci za te słowa

PS: Dora ta gra nie polega na tym żeby samemu do czegoś dochodzić, a jeżeli ktoś tak uważa to pora zmienić grę.

Dziekuję wszystkim. którzy wypowiedzieli się na forum. Robert Tobie takżę.

Myślę, że już można to zakoczyć.         

Ludzią, którzy nie poddają się tak łatwo dziękuje, że zostali. Jest szansa, że na weekend będziemy na siegu. Więc expimy subki i damy im łomot.

Jestem ZEREM - więc musze sie teraz wylogować ^^


"...Save the World - Kill Bishop - this man is crazy..."

Offline

 

#14 2008-02-28 12:56:39

ghani

Pisarz akrobata

Skąd: Lubin
Zarejestrowany: 2007-06-13
Punktów :   

Re: Mam już dość :(

andrzej pamiętaj, że nie mamy prawa kazać ludziom grać tak jak ty czy ja chcemy. każdy ma swoją dumę i lubi od czasu do czasu do czegoś dojść sam i nie zaprzeczysz mi tu, bo właśnie taki jesteś ty, tomek, sławek i wielu innych z nas. nie uważam żeby ta gra polegała WYŁĄCZNIE na grze zespołowej.

Ostatnio edytowany przez ghani (2008-02-28 12:57:23)


... wait... there's no such thing as unicorns?"

Offline

 

#15 2008-02-28 14:44:30

Deithwen

Pisarz akrobata

Skąd: Lubin
Zarejestrowany: 2007-06-12
Punktów :   

Re: Mam już dość :(

Ale w naszym klanie polega na grze zespołowej. Indywidalisci psuja wszystko. Tak było i tak bedzie.

Karolcia nie będę przepraszał Janka, bo miałem racje. Nie potrafi grać zespołowo i zawsze gra sam z dualami i zawsze ma wymagania co do osób w party. U nas tak się nie gra.

Zawsze stajęsz w obronie ludzi i nigdy nie spojrzysz na innych. Spytał się ktoś innych, Janek, Szymek, Robert czy ty co oni myślą. Nie - bo niegdy się nie pytacie - tylko od razu mówicie nie mając pojęcia - patrzycie od strony Janka, a nie od strony clanu. Zamiast pisać postów trzeba było wejść na TS i się poprostu spytać: CO sądzisz o tym co Andrzej napisal ??

Wystarczy jedno zdanie. Ale wy zawsze musicie coś napisać, zawsze. To mnie śmieszy powoli. Wychodzicie z clanu zostawiając ludzi ktorzy lubią z wami grac. Ani TY ani Szymek nie pomyśleliście o Tybku czy innych osobach - to jest dopiero przykre.

Zastanówcie się czasem co robicie. Bo Janek gdyby chciał wcześniej to by napisał Sławkowi o quescie. On jest mądrym chłopakiem i doskonale o tym wie. Popytajcie ludzi co oni sądzą i przemyślcie to raz jeszcze.

Bo nikt nie chciał nikogo obrarzać. To był fakt który miał ulec zmianie, i jeśli janek wybrał odejście z clanu zamiast się dogadać to może wcale mu nie zależało na tym I to też jest przykre.

Pogadajcie z  ludzmi co myślą a później wypisujcie rzeczy, bo jest mi przykro, że nic nie wiecie a zabieracie głos.
Ja rozmawiałem o zachowniu Janka z ludzmi i im też się to nie podobało - dlatego jest ten post, i każdy mógł mi powiedzieć mylisz się ale nikt tego nie zrobił. Więc pogadajcie sobie z ludzmi zanim zaczniecie coś pisać.


"...Save the World - Kill Bishop - this man is crazy..."

Offline

 
Tutaj możesz wpisać treść, która ma się ukazać w stopce forum.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl