#1 2008-01-11 16:54:55

barbel

Pisarz

7761787
Skąd: Kluczbork
Zarejestrowany: 2007-06-13
Punktów :   

SKŁADKI TYGODNIOWE

Po głębszym zastanowieniu postanowiłem umieścić parę słów o zbieraniu 1kk tygodniowo od każdego klanowicza.
Od dzisiaj składka obowiązuje każdego z nas. Składkę wpłaca się u KlawegoMario, który /również od dzisiaj/ rozlicza się z kasy ze mną podając nicki tych którzy nie wyrażają chęci uiszczenia składki. Ci, którzy nie będą solidarni z większością nie będą korzystać z Clan Hallu. Zostaną odebrane im prawa. Jest to niesprawiedliwe, żeby część klanowiczów która daje skladki utrzymywała CH itp dla pozostałej części, która nie płaci.
Dziekuję za uwagę.

Offline

 

#2 2008-01-11 21:47:18

Thenat

Pisarz

7860139
Skąd: ennistymon
Zarejestrowany: 2008-01-05
Punktów :   

Re: SKŁADKI TYGODNIOWE

Witam z tym 1 kk tygodnowo moge miec narazie problem ciezko mi sie rozwija postac i sprzet juz bez skladek z drugiej strony rozumiem tez Twoja kwestie wiec dobrowolnie odpuszcze sobie korzystanie z ch mam nadzieje ze w najblizszym czasie moj stan finansowy sie poprawi i wtedy doloze sie jak cala reszta narazie 1kk to ja zarabiam przez pol tyg wiec w moim przypadku nie ma mowy o takich wydatkach to tyle.


I am a very, very dangerous man, though i mightn't look like one...

Offline

 

#3 2008-01-12 18:16:50

barbel

Pisarz

7761787
Skąd: Kluczbork
Zarejestrowany: 2007-06-13
Punktów :   

Re: SKŁADKI TYGODNIOWE

Thenath jeśli o Ciebie chodzi to nie ma problemu, masz jeszcze troche do nadrobienia expa, wiec tym sie zajmij. Jak bedziesz mial wyższy level zaczniesz sie z nami skladac. Sierka, jesli zglosisz nieobecnosc to nie musisz placic, bo i nie korzystasz w danym tygodniu

Offline

 

#4 2008-01-12 19:45:02

Thenat

Pisarz

7860139
Skąd: ennistymon
Zarejestrowany: 2008-01-05
Punktów :   

Re: SKŁADKI TYGODNIOWE

dzieki za zrozumienie biore sie do roboty;p


I am a very, very dangerous man, though i mightn't look like one...

Offline

 

#5 2008-01-22 15:16:08

TRYMEUP

Pisarz

8812688
Skąd: Lódź (dusza w Lubinie)
Zarejestrowany: 2007-06-22
Punktów :   
WWW

Re: SKŁADKI TYGODNIOWE

Brawo Slawku

przyszedl czas na drastyczne rozwiazania popieram

Mam tez pomysl jak ja nie place raty kredytu na czas - to musze zaplacic kare.

Proponuje po 3% karnych odsetek na dzien za zwloke w placeniu Mariuszowi - po miesiacu  opoznienia z 1kk sie zrobi 2kk.

Mysle, ze to moze spowodowac zwiekszenie sciagalnosci skladki - zanim sie trzeba bedzie uciec do ostatecznosci w postaci zabrania praw dostepu.

PS: a teraz sie szybko musze zapytac Mariusza za ile miesiecy mu zalegam ...

Jurek / Wujek / TRYMEUP


... Rules can be barriers to hide behind or guidelines for the wise to consider to break them ...
... Prediction is always difficult - especially about the future ...
... a wszystko to sie rozgrywa na pograniczu Średniowiecza i Zdrowego Rozsądku ...
... jesteśmy tylko ludźmi, choć niektórzy są Białymi Elfami ...

Offline

 

#6 2008-01-22 16:21:23

Bl4ckbird

PROPISARZ

3982826
Skąd: Blackpool
Zarejestrowany: 2007-06-14
Punktów :   

Re: SKŁADKI TYGODNIOWE

Mariusz zrezygnowal z funkcji bycia KOMORNIKiem bo bylismy dla niego niezyczliwi...uciekalismy przed jego postacia jak przed 2 party wroga na nas samych...czuł sie samotny. W dodatku nie dysponuje takim czasem Online by jeszcze sie tym zajmowac. Przepraszam ze ja to napisalem ale musicie wiedziec Mariusz napewno swoje doda...juz nie musicie uciekac przed jego zalogowaniem..Teraz macie gorzej bo scigac was bedzie SLAWEK CL lub ANDRZEJ ONANISTA BISHOP (to ustala miedzy soba) Wiec Drodzy Klanowicze teraz sie nie wywiniecie a radze palcic bo konsekwencje zabola. Pozdrawiam nieplacacy


Because we can't call people without wings ANGELS, we call them FRIENDS

Offline

 
Tutaj możesz wpisać treść, która ma się ukazać w stopce forum.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl